جلسه معتمدین منطقه ۱۱ با حضور عضو شورای اسلامی شهر کرج و مدیر منطقه برگزار شد

روتیتر:با هدف همفکری و رفع مشکلات محلات، جلسه معتمدین منطقه ۱۱ با حضور عضو شورای اسلامی شهر کرج و مدیر منطقه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ،در این جلسه که توسط مجمع معتمدین شهر کرج با حضور معتمدین تمامی محلات و جمعی از اهالی کلاک نو تشکیل شده بود، برخی اعضای شورا نیز حضور داشتند.


حمیدرضا ابوالحسنی در صحبتهای خود اهمیت حضور پویا و پر تحرک مردم در جامعه و تعیین سرنوشت خود را یاد آور شد و این امر را ضامن داشتن جامعه ای پاک و عاری از هرگونه ناهنجاری دانست.
این عضو شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: مشارکت شهروندان در امور شهری در تمامی زمینه ها نهایتاً باعث ارتقاء سطح زندگی می شود و کمک شایانی به مسئولان و خدمتگزاران برای انجام بهینه امور می کند.
وی در پایان سخنان خود تشکیل این جلسات و طرح مسائل موجود توسط معتمدین و شهروندان را در راستای بهبود وضعیت و اصلاح امور شهری بسیار مفید ارزیابی کرد و ضمن تشکر از دبیر مجمع معتمدین شهر کرج، برای این مجموعه آرزوی موفقیت کرد.
در ادامه سرگرد گل محمدی فرمانده کلانتری ۴۰ جهان نما درباره مسائل امنیتی و اخلاقی موجود توضیحاتی را ارائه داد و با تشریح اقداماتی که توسط کلانتری مطابق وظایف قانونی انجام می شود، مردم را در زمینه پیشگیری از وقوع جرم راهنمایی کرد.

ابوالحسنی درباره اقداماتی که شهروندان در صورت رؤیت مصادیق مجرمانه باید انجام دهند نیز توضیحاتی بیان کرد و افزود: خوشبختانه در زمینه کاهش جرایم و پاکسازی محله های تحت پوشش موفق بوده ایم که این را آمارهای موجود تأیید می کنند.

در ادامه جلسه محمد محسنی دبیر مجمع معتمدین شهر کرج با ارائه گزارشی از اقدامات مجمع، فعالیتهای این تشکیلات مردم نهاد را با توجه به اینکه از دل مردم پدید آمده، باعث بوجود آمدن آثار مثبت در زندگی شهروندان قلمداد کرد.

حسین عطایی در ادامه این نشست با شرح مختصری از فعالیتهای منطقه ۱۱ شهرداری کرج، افتتاح پل حافظ در فاز نخست را هدیه ای ارزشمند از سوی شورای اسلامی شهر و شهرداری کرج به شهروندان فهیم منطقه توصیف کرد و سیر مراحل سایر اقدامات زیربنایی و اساسی در زمینه احداث گذرگاه های دسترسی به اتوبان و اتصال کلاک بالا به کلاک پائین را توضیح داد.

وی از حضور فعال اعضای شورای اسلامی شهر کرج، پرسنل کلانتری ۴۰ جهان نما و معتمدین و شهروندان در جلسه تشکر کرد و برپایی چنین جلساتی را برای توسعه منطقه و گفتگوی رو در رو با مردم در جهت رفع موانع و کاستی ها بسیار سازنده و مهم ارزیابی کرد.

عطایی در پایان جلسه نیز به درخواستها و پرسشهای یکایک شهروندان پاسخ داد و آنان را برای پیگیری روند تحقق خواسته هایشان راهنمایی کرد.

atayiiiiii motamedannnnnn ata120320 atayi1253652 atayi45632150 atayii abol motamedan atayiii2603

1 Comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*