سومین نمایشگاه گل و گیاه کرج پایان یافت

روتیتر:با حضور مسئولان شهری و شهروندان، مراسم اختتیامیه سومین نمایشگاه گل و گیاه کرج در محل پارک شهید چمران این کلانشهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر،مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج  در این مراسم اظهار داشت: سومین نمایشگاه گل و گیاه کرج با این کیفیت برگزار نمی شد مگر با حمایت و همت مسئولان سخت کوش شهری، که در پایان رضایت مندی شهروندان را در پی داشت.

عباس زارع افزود: برپایی این نمایشگاه با چنین وسعتی کار بسیار طاقت فرسا و سنگینی و حاصل حدود چهار ماه کار شبانه روزی کارگران، مهندسان و مدیران سازمان پارکها و سایر مدیران شهرداری بود.

این مسئول ادامه داد: رضایت شهروندان، سنگینی و خستگی کار را از تن کارگران و مسئولان دخیل در برپایی نمایشگاه زدود که امید می رود چنین اتفاقاتی در آینده با وسعت و کیفیت بیشتری برگزار شود.

وی با تشکر از رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار کرج برای حمایت و همدلی با سازمان پارکها برای برگزاری هرچه بهتر این نمایشگاه یادآور شد: استاندار البرز و مدیران کل استان، معاون خدمات شهر و رئیس هیئت مدیره سازمان پارکها، نیروی انتظامی، پلیس راهور، هلال احمر، اورژانس، سازمانهای آتش نشانی، پسماند، تاکسیرانی، اتوبوسرانی، فاوا، آرامستانها، فرهنگی اجتماعی، شهرداری منطقه ۱۱ و دیگر مسئولان و ادارات کمکهای ویژه ای برای برپایی این نمایشگاه داشتند که از تمامی آنها تشکر و قدردانی می شود.

زارع در ادامه ضمن تشکر از سازمان زیباسازی به دلیل اینکه به نحو شایسته ای قسمتی از نمایشگاه گل و گیاه را آراسته بودند، از معاونت فرهنگی اجتماعی و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج به دلیل برگزاری جنگ های شبانه و مشارکت در اجرای برنامه های فرهنگی تقدیر کرد.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج ضمن تشکر از مدیرکل صدا و سیمای استان البرز گفت: با تلاش خبرنگاران و گزارشگران صدا و سیما، از تمامی شبکه های تلویزیونی و رادیویی، گزارشهای مختلفی از سومین نمایشگاه گل و گیاه پخش و جزئیات از طریق رسانه ملی به اطلاع مخاطبان رسانده شد.

وی همچنین از خبرنگاران خبرگزاری ها، روزنامه نگاران و اصحاب جراید برای حضور ویژه و پوشش اخبار سومین نمایشگاه گل و گیاه کرج تقدیر و قدردانی کرد.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*