بازدید عضو شورای شهر کرج از روند بهسازی پارک بسیج در منطقه ۱۱

روتیتر:عضو شورای اسلامی شهر کرج به همراه مدیر منطقه ۱۱ شهرداری کرج از مراحل بازسازی و بهسازی پارک بسیج بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ،حمیدرضا ابوالحسنی با حضور در منطقه ۱۱  شهرداری کرج از پروژه پارک بسیج  این منطقه بازدید کرد.

وی در این بازدید به همراه مدیر منطقه ۱۱ شهرداری کرج از نزدیک در جریان اقدامات واحد فضای سبز این منطقه در امور بهسازی پارکها قرار گرفت.

حسین عطایی در خصوص چگونگی کار بازسازی پارک بسیج گفت: مساحت این پارک بالغ بر هزار و ۶۰۰ متر مربع است که کار خاکبرداری، خاکریزی، تسطیح و جدول کاری به اتمام رسیده و مراحل اصلاح پله ها، کاشت درختچه ها و گلهای فصلی و چمن کاری در حال انجام است.

وی افزود: قسمت عمده کار توسط کارشناسان و پرسنل فضای سبز منطقه ۱۱ شهرداری کرج انجام می شود و بدون عقد قرارداد با پیمانکار، با صرف کمترین هزینه و صرفاً با بهره گیری از امکانات موجود، پروژه های فضای سبز به مرحله بهره برداری می رسد.

ابوالحسنی در این بازدید با اشاره به اهمیت سرلوحه قرار دادن مقوله اقتصاد مقاومتی، کارهای انجام شده و در دست اقدام منطقه ۱۱ شهرداری کرج را در راستای اعمال مدیریت جهادی دانست و عنوان کرد : یکی از مهمترین آیتمهای مدیریت، بالا بردن بازدهی و کارآیی و تولید محصول با استفاده از نیروهای درون سازمانی و بهره گیری از امکانات موجود و صرف حداقل هزینه است.

عضو شورای شهر کرج با تشکر از زحمات پرسنل منطقه ۱۱ به ویژه نیروهای واحد فضای سبز این منطقه، برای آنان در ارائه خدمات ماندگار به شهر و شهروندان آرزوی موفقیت کرد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*