نظارت بر اجرای هر چه بهتر طرحهای عمرانی به منظور رفع مشکلات احتمالی است

روتیتر:با حضور حجت اله غلامرضایی رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری، شهرسازی و سیمای شهری و علی سلطانی مقدم مدیرعامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج از روند اجرای پروژه های بازگشایی بلوار ماهان و ساخت تاسیسات دامپروری بازدید شد و نحوه عملکرد اجرای پروژه ها مورد ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ،حجت اله غلامرضایی رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری، شهرسازی و سیمای شهری، ناظر و عضو شورای شهر کرج با حضور بر سر پروژه بازگشایی بلوار ماهان ضمن ابراز رضایتمندی از روند پیشرفت پروژه مذکور، اظهار داشت: با توجه به وسعت جغرافیایی و جمعیت بالا در این منطقه، عملیاتی شدن این پروژه یکی از ضروریات در این منطقه محسوب می شود.

وی در ادامه بر لزوم نظارت هر چه بهتر بر اجرای طرحهای عمرانی تاکید کرد و گفت: با نظارت بر اجرای پروژه های عمرانی مشکلات پیش رو رصد و رفع شده و مواردی در جهت بهبود روند فعالیتهای عمرانی مطرح می شود.

این عضو شورا افزود: با توجه به اینکه شهرداری به عنوان عظیم ترین دستگاه خدمات رسان در استان فعال است هر یک از سازمانها و مناطق نیز در راستای تحقق رفاه عمومی نقش مهمی را ایفا می کنند که در این خصوص نیز بی شک نقش مهم شهرداری در ابعاد مختلف زندگی شهروندان بر کسی پوشیده نیست اما مشارکت شهروندان نیز در پیشبرد اهداف شهرداری ها معادله ای دو سویه و اساسی است که باید مد نظر قرار گیرد.

در ادامه غلامرضایی به همراه سلطانی مقدم از روند اجرای پروژه ساخت ۵ سوله توسط این سازمان در موسسه تحقیقات دامپروری بازدید کردند.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*