مدیرکل ارشاد استان البرز به نمایشگاه گل آمد

روتیتر:سید موسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با حضور در باغ گلها ضمن بازدید از بخشهای مختلف سومین نمایشگاه گل و گیاه کرج، عضو افتخاری باشگاه طبیعت شد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ،موسی حسینی کاشانی در بازدید از سومین نمایشگاه گل و گیاه از افتتاح سینما تئاتر ارشاد واقع در پارک شهید چمران خبر داد و اظهار داشت: عدم فعال بودن این مرکز از کمبودها بود که به همت هنرمندان و اداره کل ارشاد راه اندازی و افتتاح شد.

این مسئول با اشاره به افزایش آمار بازدیدکنندگان از سومین نمایشگاه گل و گیاه عنوان کرد: این نمایشگاه در سالجاری از بازخورد بهتری برخوردار است و علاوه بر راه اندازی بخشهای متنوع، فضای اختصاصی بیشتر شده است.

وی نمونه های ارائه شده در زمینه محوطه سازی و فرش گل را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و پیشنهاد داد: فرش گل باید به ثبت ملی برسد گرچه سایر بخشهای نمایشگاه نیز بازخورد بسیار خوبی در سطح ملی داشته و کرج به عنوان قطب گل و گیاه مشهور شده است.

کاشانی متذکر شد: با توجه به رسالت فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، حضور مجسمه سازان و هنرمندان در بخشهای مختلف نمایشگاه بسیار جالب توجه بود و اداره کل ارشاد از این حضور حمایت می کند.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*