سبک ایرانی اسلامی نقطه قوت نمایشگاه گل

روتیتر:عضو شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به افزایش استفاده از سبک ایرانی اسلامی در بخشهای مختلف نمایشگاه گل امسال گفت: این مهم نقطه قوت سومین نمایشگاه گل و گیاه کرج است.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر،مریم قهرمانی در جریان بازدید از مراحل پایانی آماده سازی سومین نمایشگاه گل و گیاه با اشاره به تفاوت محسوس امسال نسبت به سال گذشته اظهار داشت: به جرأت می توان اعلام کرد که نمایشگاه گل کرج از سال آینده می تواند میزبان سایر کلانشهرهای کشور باشد.


وی با اشاره به افزایش نوآوری های موجود در فضای بیرونی نمایشگاه افزود: در واقع امسال به وضوح سبک ایرانی اسلامی در تمامی بخشها قابل مشاهده می باشد و این نقطه قوتی برای سومین نمایشگاه است.

این مسئول، راه اندازی باغ قرآنی در بخشی از نمایشگاه را اقدامی بسیار موثر در جهت افزایش آگاهی های معنوی بازدیدکنندگان دانست و عنوان کرد: به طور قطع شهروندان از راه اندازی چنین بخشهای جدید و آموزشی استقبال مطلوبی خواهند داشت.

 

قهرمانی در ادامه بازدید خود با اشاره بر لزوم افزایش حضور نیروهای فضای سبز در حین اجرای پروژه های عمرانی سطح شهر اعلام کرد: باید حضور کارگران فضای سبز در پروژه های عمرانی مشهود باشد.

عضو شورای اسلامی شهر کرج یادآور شد: نمایشگاه گل امسال بسیار آموزش دهنده است و می تواند سطح آموزه های شهروندان در حوزه مختلف به خصوص فضای سبز و کشاورزی را ارتقا دهد.

وی افزود: از سوی سازمان زیباسازی در نمایشگاه، مبلمان پارکی و شهری بسیار زیبا و مطلوبی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته که باید در نقاط مختلف شهر نیز از این مبلمانها استفاده شود.

 

 

این مسئول با اشاره به افزایش فعالیتهای حوزه آموزش در سومین نمایشگاه گفت: راه اندازی باغ کودک، آموزش های کوتاه مدت ۲۰ دقیقه ای و … می تواند در ارتقای کیفیت نمایشگاه تاثیرگذار باشد.

قهرمانی اضافه کرد: اختصاص اعتبارات در حوزه آموزش، هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است و به طور قطع با افزایش سرمایه گذاریها در حوزه آموزش نمایشگاه، در سال آینده میزان بیشتری از شهروندان جذب این حوزه خواهند شد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*