تمجید استاندار البرز از شهردار کرج :ترکاشوند با جدیت خاصی مسایل را پیگری می کنند/اگر لازم باشد می توانم از هیات دولت مصوبات ویژه بگیرم

روتیتر:  مهندس طهایی گفت:برای پیشرفت و توسعه البرز و کرج اگر لازم باشد از هیات دولت مصوبات ویزه ای می توانم اخذ کنم.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ، استاندار البرز در مراسم افتتاح سومین نمایشگاه گل و گیان کرج با اشاره به ارتباط نزدیک و تنگاتنگ خود با دولتمردان بویژه اعضای هیات دولت و وزرا تاکید کرد:خوشبختانه با تمامی وزرای دولت تدبیر و امید روابط خوب و دوستانه و صمیمی داریم که اگر لازم باشد و مسوولان کرج و البرز بخواهند برای حل و رفع مشکلات اسن استان و کلانشهر می توانم از هیات دولت مصوبات ویزه ای اخذ کنم تا روند توسعه این استان نوپا شتاب و کیفیت بیشتری به خود گیرد.

مهندسطهایی استاندار البرز با اشاره به اقدامات مناسب شورا و شهرداری کرج در جهت انجام بسیاری از امورات خاطرنشان کرد:من شاهد هستم که دکتر ترکاشوند و مهندس دادگو بویزه شهردار کرج  با جدیت خاص و ویژه ای مسایل خرد و کلان کرج را در سطح استان و حتی در سطح کلان کشور پیگیری می کنند و همین امر سبب پیشرفت بسیاری از امورات شده است.استاندار البرز با اشاره به وجود پتانسیلهای مطلوب در استان، بر بالفعل کردن این ظرفیتها تاکید و از شهروندان دعوت کرد تا در باغ گلها بهشت کرج حضور بهم رسانند و از جلوه های زیبای طبیعت بهره ببرند..

سید حمید طهایی در مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه گل و گیاه، باغ گلهای کرج را بهشت کوچکی توصیف کرد که در پس این زیبایی ها تلاش و کوشش مدیران، پرسنل، کارگران فضای سبز، بخش دولتی و خصوصی، شهرداری و شورا نهفته است.

وی افزود: جامعه ماشینی امروزی نیاز به رجوع و آشتی با طبیعت و حفاظت از محیط زیست دارد و این مسئله تلاش دو چندان مسئولان برای توسعه فضای سبز و محوطه های طبیعی را می طلبد.

این مسئول عنوان کرد: استان البرز و شهر کرج به لحاظ برخورداری از مواهب طبیعی در موقعیت مطلوبی قرار داشته، هرچند در قیاس با گذشته میزان سبزینگی شهر کاهش یافته اما همین مقدار کم نیز باید مورد حفاظت و نگهداری قرار گیرد.

طهایی ادامه داد: فرهنگ جامعه در باب حفاظت از محیط زیست روز به روز ارتقا می یابد به طوری که مشاهده می شود اقشار مختلف مردمی به ویژه نسل جوان در قالب تیمهای حفاظت از محیط زیست و به صورت داوطلبانه در پاکسازی و نگهداری از محیط زیست و کاشت درختان حضوری فعال دارند و امید می رود با تولی گری مدیریت شهری، منابع طبیعی و محیط زیست، جهاد کشاورزی و سایر دستگاه های ذیربط این فضا در استان فراهم شود.

استاندار البرز با اشاره به صحبتهای اکبریان و ترکاشوند در زمینه توسعه فضای سبز و احیا و ساماندهی ورودی کرج تاکید کرد: این اقدامات شدنی است، زمینه برای بالفعل کردن پتانسیلهای استان فراهم است، اگر منیت ها جمع شده و به ما تبدیل شود، می توان در راستای سیاست های کلان دولت تدبیر و نظام گام برداشت.

وی با اشاره به دستاوردهای دولت در یک سال گذشته اظهار داشت: در حوزه اقتصاد با اعمال مدیریت کارآمد موفق به کاهش تورم و افزایش نرخ رشد اقتصادی شدیم همچنین گزارش محیط زیست در ارتباط با آلودگی هوا از پاکی بی سابقه هوای کلانشهر تهران و کرج نسبت به ۱۰ سال گذشته خبر می دهد.

این مسئول اضافه کرد: حرکت با اعتدال، خردورزی و همت جمعی می توان در آینده ای نزدیک شاهد شکوفایی و رونق بیشتر و بهبود شرایط زندگی مردم بود، همچنان که در هفته دولت طی بازدید از نقاط مختلف استان شاهد احیای بسیاری از واحدهای تولیدی که طی شش سال گذشته تعطیل بودند، بودیم.

طهایی گفت: دولتمردان با حسن نیت و درایت تمام به دنبال رفع مشکلات مردم هستند و ما نیز از این ملازم باشد برای رفع مشکلات استان البرز، مصوبه ویژه ای خواهند داشت.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*