کامکار آمد ورستم زاده معزول شکست ورفت .

روتیتر:

انتخاب سید طاهر طاهری که به همراه تیمی ضعیف عهده دار استان البرز شد را می توان از اتفاقات ناگواراستان در سال ۹۲ برای البرز دانست.

طاهری با انتصاب های خارج از قانون که بارها در گزارشات مختلف سایتهای خبری به انعکاس آن پرداخته شده بود استان البرز را همچنان سالها از رشد وتوسعه دور نگاه داشت.

شخصیت هایی مانند شاهپور رستم زاده ،امیر حسین علیرضائی،مجید سریزدی ،مهرداد مظفری،صمد بهزاد،بهزاد جعفری،محمد توحید لو،مهدی مکندی نژاد و…که در دایره اقتدار گرا وانحصار طلب طاهری روزگاری در گسترش ونوسازی ،روزگاری در ایران خودرو ،درصنایع واستان سمنان بودند ،هم اکنون آمده بودند تا البرز را با تمام توانائیها و استعداد های درونیش وبودجه های ناچیزش به یغما ببرند.

نخبه های استان البرز ،کارشناسان سیاسی واجتماعی،کارکنان استانداری از روزهای اول استقرار این شخصیت ها مکرر به صورتهای مختلف از ناتوانی های فکری وعملی وهمچنین ضعف مالی و وقوع فسادهای احتمالی ،تذکرهایی دادند،ولی گوش شنوائی برای شنیدن این اخطار ها نبود.

حراست استانداری که خود از منصوبین غیر قانونی استاندار البرز بودودر خواب خرگوشی بسر می برد ،بارها توسط نخبه گان ودلسوزان مورد عتاب قرار گرفت واز وی خواسته شد جلوی بی نظمی های اقتصادی ومدیریتی تیم استاندار معزول را بگیرد ولی این اتفاق نفیتاد.مدیر حراست که دست در جیب استاندار داش وحقوق بگیر وی بود،بسختی می توانست از این چرک دست ،دست کشیده ودر مقابل استاندار معزول بایستد.

همانطور که می دانید جرائم بزرگ مالی نوعاً نمی توانند توسط یک نفر به صورت انفرادی محقق شوند و معمولاً به صورت شبکه ای انجام می شوند. لذا از مدیران نظارتی انتظار می رفت که به درستی وارد عرصه مبارزه با فسادهای مالی تیم طاهری شده، ضمن برخورد با همدستان پرونده های مورد بحث شرکاء وآمرین اصلی را نیز به مراجع امنیتی واطلاعاتی معرفی نمایند.ولی متاسفانه نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه اکبر سلیم نژاد مدیر مستعفی در مقام تهدید ناهیان بر آمد و به قلع وقمع نخبگان پرداخت.

امروز مراسم معارفه مهندس عبداله کامکار و تودیع معزول، شاهپور رستم زاده بود.امروز شاهپور رستم زاده علیرغم تمام تخلفات مالی که به گفته تیم مالی طهائی استاندار جدید البرز دارای ادله ومستندات کافی برای متهم نمودن وی بود رفت .آری شاهپور رستم زاده به سیستم نظارتی خندید ورفت.

اکنون همه نخبگان،کارشناسان ،مدیران بومی استان البرز منتظر اقدامات استاندار مومن وانقلابی جناب آقای طهائی هستند که این باور غلط که “محاکمه و محکومیت مسؤولان ، به زیان نظام است” را با واژه “حذف و مجازات مسؤولان فاسد، تضمین کننده سلامت و بقای نظام است”. را عوض نموده وتمامی مسببین این مسائل را به نهادهای نظارتی معرفی نمایند.

این اقدام آقای طهائی می تواند زیربنای نحوه تعامل با مسؤولانی باشد که قانون را زیر پا می گذارند.چنین رویکردی ، هم اجرای عدالت را به همراه خواهد داشت و هم تلنگری خواهد به مسؤولان فعلی که از مسیر قانون منحرف نشوند و بدانند که منصب هایشان مصونیت نخواهد آورد.

بخشی از تخلفات کوچک وی که کمتر کسی است در استان که از آن بی خبر باشد به شرح ذیل است:

-اجرای پروژه های استعلامی وتحقیقاتی ،مشاوره ای بصورت سوری وارائه کل پاکات استعلام به یک شرکت وایجاد انحصار در پروژه های مختلف در موارد متعدد.(از جمله می توان خرید یکدستگاه تابلو برق،خرید دوستگاه ups،خرید سیتسم اطفاء حریق اوایل سال ۹۳ قبل از عزل، جمعا به مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان با همکاری کارشناس سابق گسترش ومدیر کل فعلی فناوری اطلاعات استانداری وعدم راه اندازی طرحها علیرغم گذشت سال مالی ۹۲ )

-اجرای پروژه شکست خورده سیتم سرمایش و گرمایش استانداری البرز با مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان شامل تعمیر فن کوئل های استانداری البرز که بیش از ۳۵ سال است که برای زمان کارکرد این تجهیزات می باشد.ویک پروزه کاملا شکست خورده که با محوریت نامبرده وشجاعی باغینی اجرا گردید.(خوشبختانه با زیرکی جناب آقای بدری مدیر کل محترم مالی واداری جدید استانداری ،۲۴۰ میلیون تومان این مبلغ به پیمانکار پرداخت نگردید.(

-تهیه صورتجلسات سوری بابت مبلغ ۴۰۰ هزار تومان آجیل شب عید کارکنان استانداری وعدم پرداخت یا خرید اجیل

-مستند سازی سوری بابت بیش از ۷۰۰ میلیون تومان تنخواه جهت پرداخت به بی سرپرستان،متکدیان ومحرومان استان

-اجرای پروژه شکست خورده ورودی استانداری البرز که بیش از ۱۰۰ میلیون هزینه بر استانداری البرز تحمیل گردید وجالب است بدانید علیرغم اطلاع آقای شاهپور خان رستم زاده وشجاعی از تعریض خیابان ماهان ولزوم تخریب ساختمان وعقب نشینی ساختمان این پروژه با محوریت حراست اجرا گردید.

به قلم یک  دلسوز البرزی

9 Comments

 1. با سلام تشکر می کنم از روتیتر که دغدغه های واقعی کارکنان استانداری البرز را بیان می کند و متأسفم برای همکارانم در استانداری که سکوت اختیار کرده اند در مقابل حق خوریهای رستم زاده و تیمش که هنوز هم هستند 

 2. دوستان عزیز و همکاران محترم استانداری خواهش می کنم هرکسی از تخلفات مالی و اداری رستم زاده ،علیرضایی ،مکندی نژاد،بهزاد جعفری مطلع است در أسرع وقت به اطلاع اقای موسوی مشاور عالی استاندار برساند تا ایشان جمع بندی نموده به محضر استاندار برساند

 3. سلام متاسفانه در استانداری همه خواب هستند علیرضایی با دستور رستم زاده و با همراهی مکندی نژاد کلی از دفاتر را لغو مجوز کردند و علیرغم عجز و ناله مدیران این دفاتر ،بدون در نظر گرفتن شرائط بد اقتصادی کلی  کارمند این دفاتر را از کار بی کار کردند ،متأسفم برای البرز که دو شخصیت کم توان و ضعیف در حوزه مدیریت براحتی زیر ساختهای انسانی البرز را نشأنه گرفته و نابود کردند ،اقای طهایی هم که سکوت را چاره کار خود می داند و حراست هم که مدیری مستوفی است و معاون حراست اقای فرو زنده هم در هر حال لابی برای پست مدیر کلی با مدرک دیپلم است و حوادث استانداری برایش أهمیتها ندارد 

 4. دفتر پیش خوان بنده به خاطر عدم رضایت اقای مهدی مکندی نژاد معاون دفتر فناوری اطلاعات استانداری و به دلیل ۵متر فضا در حالت تعلیق در أمده و گوش علیرضایی مدیر کل دفتر فناوری هم فقط به أوامر معاونت می باشد

 5. سلام
  آقای استاندار شما با انتصابات خود دل مردم را شاد کردید تشکر
  خواهشمندیم به فریاد حراست و اداره اتباع و فناوری اطاعات و معاونت برنامه ریزی بفرمایید که متاسفانه در راستای سیاستهای شما پیش نمیروند ما از انتظار خسته شدیم

 6. سلام از استاندار البرز خواهش میکنم به فریاد پرسنل بدبخت اداره کل اتباع برسید آقای جعفری شرایط را در بازرسی آقای امین زاده با ترفندهایی همچون تکمیل فرم رضایت مندی مدیر و تقدیر نامه و هزار چیز دیگر بفع خودش در حال تغییر است. لطفا رسیدگی کنید خسته شدیم

 7. با سلام و خسته نباشید به شما به خاطر مبارزه تان با مظاهر فسادی وتباه کنندگان زیر ساختهای البرز از تیم جدید استانداری البرز ومشاورین محترم استاندار که در چند وقت اخیر زحمات زیادی کشیدند در رونمائی از فسادهای رستمزاده ودوستانش ،همچنین تبریک عرض می کنم انتصاب یک شخص توانمند وزحمت کش جناب کامکار را امیدوارم با بهره گیری از بچه های خود استانداری وفرمانداری ها ایشان موفق وپیروز باشند.

 8. با سلام خدمتتان عرض میکنم حال که پس از قریب یکسال از آمدن نفرات آقای طاهری می گذرد خواهشمندیم جناب استاندار و تیم جدید در انتصابات و تغییر نفرات آقای طاهری عجله به خرج دهند وافراد توانمندی را در اداراتی همچون حراست-در دفتر اقتصادی- فناوری اطلاعات- اتباع و سایر دفتر بکار گیرند تا جبران خسارات و… گردد.

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*