امنیت کشور مرهون جان فشانی دلاوران نیروی انتظامی است

روتیتر:شهردار کرج اظهار داشت: امنیت امروز کشور مرهون جان فشانی دلاوران نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ،شهردار کلانشهر کرج و جمعی از مدیران شهری صبح امروز به دیدار فرمانده جدید انتظامی استان البرز رفته و ضمن تبریک به مناسبت انتصاب وی در مسئولیت جدید، بر تداوم همکاریهای مدیریت شهری با مجموعه نیروی انتظامی تاکید کرد و همچنین از ایجاد پست انتظامی بر اساس سازمان تفصیلی در شهرداری کرج خبر داد.

علی ترکاشوند در این دیدار با اشاره به گستردگی وظایف شهرداریها، خدمتگزاری به مردم را فصل مشترک دغدغه های مدیریت شهری و نیروی انتظامی دانست و اظهار داشت: قطعا اقدامات عمرانی و خدماتی شهرداریها بدون وجود امنیت راه به جایی نمی برد و قادر به ایجاد رفاه و آسایش شهروندان نخواهد بود. از این رو، مدیریت شهری خود را ملزم به حمایت مادی و معنوی از نیروی انتظامی دانسته و باور دارد در سایه تقویت تعامل و همکاریها می توان به شهری که شایسته شان شهروندان کرجی باشد، دست یافت.

این مسئول شهری اضافه کرد: طی سالیان اخیر شاهد افزایش تعداد کلانتری ها در محلات و شهرک های سطح شهر هستیم و با حضور پر رنگ پلیس و عوامل انتظامی در جامعه، روند مقابله با قانون گریزی و برخورد با افرادی که امنیت و آرامش جامعه را به مخاطره و چالش می کشند، شتاب بیشتری به خود گرفته است و بسیاری از تهدیدها قبل از فرصت ظهور و بروز، در نطفه خفه می شوند.

ترکاشوند همچنین با اشاره به زحمات گسترده و متنوع ناجا و تقدیر از این زحمات، همکاری صمیمانه نیروی انتظامی و شهرداری را ارزشمند و موثر عنوان کرد و افزود: استفاده از پست های انتظامی پیش بینی شده در طرح فضیلی شهرداری مورد نظر مجموعه مدیریت شهری است.

این مسئول در ادامه با اشاره به رشد و توسعه چشمگیر کشور در همه زمینه ها، تحقق امنیت پایدار را مرهون همدلی مسئولان و مردم دانست.

شهردار کرج همچنین به ارتباط بین امنیت و توسعه و پیشرفت یک شهر اشاره و تصریح کرد : بی شک یکی از مقوله های اصلی و تاثیر گذار در رشد و بالندگی در زمینه های مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی وجود امنیت و احساس آن است.

در ادامه این دیدار سردار کامرانی صالح از اقدامات شهرداری و خدمت بی منت مدیریت شهری قدردانی کرد و با اشاره به زحمات بی دریغ خدمات شهری گفت: قبل از ورود شهروندان به شهر و پس از ورود آنها به منزل هایشان شاهد خدمات رسانی نیروهای زحمت کش خدمات شهری هستیم.

فرمانده انتظامی استان البرز خدمت نیروهای خدمات شهری را ایثار دانست و افزود: این نیروها جایگاه ایثارگری و شهادت دارند.

سردار کامرانی صالح با تاکید بر اینکه پتانسیل های اطلاع رسانی و رسانه ای شهرداری به نیروهای انتظامی کمک شایانی می کند، به جرم خیز شدن محیط توسط گسستگی ها اشاره کرد و گفت: خدمات شهرداری موجب امنیت محیط شهری می شود.

فرمانده انتظامی استان البرز نقش مدیریت شهری را در تولید و حفظ امنیت موثر دانست و تصریح کرد: انضباط اجتماعی و ترافیکی، همچنین تامین امنیت، پیوست تمام اقدامات شهرداری باشد.

وی پایش را امری ضروری ذکر و عنوان کرد: استفاده از تکنولوژی های نوین و نگاه یکپارچه و تمام شمول در جلب رضایت شهروندان موثر است.

شایان ذکر است در این دیدار شهردار کرج، معاونان شهرداری، مدیران مناطق، مدیر روابط عمومی و مدیر پشتیبانی شهرداری کرج حضور داشتند.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*