اجرای طرح روان سازی و کاهش حجم ترافیک در میدان جمهوری

روتیتر:مدیر منطقه ۸ شهرداری کرج از اتمام دو طرح اصلاح هندسی و اجرای دوربرگردان در ضلع شمالی و ضلع شرقی میدان جمهوری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر،ربی سعادت عنوان کرد: در راستای کاهش حجم ترافیک به ویژه در ساعات پیک دو طرح اصلاح هندسی و اجرای دوربرگردان در ضلع شمالی و ضلع شرقی میدان جمهوری به اتمام رسید.


این مسئول گفت : پس از اتمام پروژه اصلاح هندسی عملیات زیرسازی شامل: خاکبرداری، مخلوط ریزی و  روکش آسفالت ، توسط اکیپ های اجرایی واحد عمران منطقه  اجراست.

وی با اشاره به برنامه های شهرداری منطقه ۸ در اجرای طرحهای عمرانی به جهت روان سازی و کاهش ترافیک شهری گفت: اجرای دوربرگردان در دو ضلع شمال و شرق میدان جمهوری با توجه به اینکه از معابر بسیار پرتردد می باشد، تأثیر بسزایی در کاهش ترافیک و همچنین ایمن سازی میدان مذکورجهت تسهیل در عبور و مرور خودروها و کاهش سوانح رانندگی دارد.

سعادت اظهار داشت: جهت کاهش سرعت خودروهایی که در بلوار جمهوری از مسیر شمال به جنوب در حرکت هستند یک سرعتگیر آسفالتی در انتهای پل شهدای روحانی قبل از دوربرگردان نصب شد.

مدیر منطقه هشت شهرداری کرج در پایان ابراز امیدواری کرد  با لطف و عنایت خداند متعال و تلاش شبانه روزی پرسنل منطقه شاهد بهره برداری از پروژه های کلان در سطح منطقه باشیم و با عزمی جهادی گامهایی هرچند کوچک در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری برداریم.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*