طرح پاکسازی محله به محله در منطقه ۱۱ به اجرا درآمد

روتیتر:طرح پاکسازی محله به محله در منطقه ۱۱ با هدف جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز، رفع سد معابر عمومی و حفظ محیط زیست و ایجاد فضای مطلوب برای شهروندان به اجرا در آمد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ،مدیر منطقه ۱۱ شهرداری کرج ، در تشریح اقدامات انجام شده در راستای پاکسازی اراضی و معابر و سالم سازی محیط زیست گفت: با توجه به وسعت بالای منطقه و وجود اراضی بایر متعدد، نیاز به اجرای طرح های پاکسازی در مقاطع زمانی اجتناب ناپذیر است. به همین منظور طرح ضربتی پاکسازی محله به محله در سطح منطقه در دستور کار معاونت خدمات شهری قرار گرفته است.


حسین عطایی افزود: همچنین با هدف فراهم کردن فضای پاک و زیبا برای شهروندان و حفظ محیط زیست، پاکسازی اراضی بایر و جمع آوری خاک و نخاله و ذباله بصورت عمده در جاده مخصوص تهران-کرج، خط ۳  و خط ۴ حصار، کلاک بالا، شهرک جهان نما، بلوار ۳۲ متری جهان نما، بلوار شهید مدرس (خلج آباد)، خیابان کمالی، خیابان شکوفه های انقلاب و حاشیه مسجد لیستر اجرا شد و طی آن بالغ بر ۲۸۵ متر مکعب خاک و نخاله جمع آوری و به مرکز دفن انتقال داده شد.

مدیر منطقه ۱۱ ادامه داد: در راستای رفع سد معابر عمومی، طرح جمع آوری مصادیق سد معبر اعم از کالاها و وسایل مغازه ها و همچنین وانت بارها در جاده مخصوص، بلوار خلج آباد و بلوار جانبازان به اجرا در آمد و اجناس جمع آوری شده به انبار منطقه منتقل شد و یک دستگاه خودرو اسقاطی هم از خیابان سرچشمه توسط جرثقیل جمع آوری شد.

وی از ترمیم گارد ریل های کمربندی حصار هم بعنوان یکی دیگر از اقدامات خدمات شهری منطقه ۱۱ یاد کرد.

اهتمام منطقه برای جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز

مدیر منطقه ۱۱ شهرداری کرج از ۴ مورد جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز و تخریب دیوار کشی و برچیدن صفحه ستون ها در روزهای اخیر خبر داد و این نکته را یاد آور شد که شهرداری منطقه ۱۱ توسط واحد کنترل و نظارت با جدیت تمام سطح منطقه را تحت نظارت دارد و اجازه هیچگونه ساخت و ساز بدون پروانه و یا مازاد بر پروانه ساختمانی را نمی دهد.

عطایی خاطر نشان کرد: در حال حاضر واحد کنترل و نظارت منطقه ۱۱ ضمن گشت زنی مستمر، پلاکها و قطعاتی را که پرونده های ملکی آنها با احراز تخلف ساختمانی در دست اقدام بوده و دستور توقف عملیات ساختمانی دارند نیز تحت نظارت روزانه قرار می دهند.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*