پیش کش شهرداری منظقه ۳ به خبرنگاران؛ساخت پارکی در فردیس به نام خبرنگار

روتیتر:مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج ضمن تبریک روز خبرنگار از احداث پارکی به این نام در سطح منطقه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ،

محمدرضا صیفی  گفت: به جهت قدردانی از این قشر شهرداری منطقه ضمن قدردانی از خبرنگاران اقدام به ساخت پارکی به این نام در منطقه فردیس کرده است.

وی افزود: این پارک در ابتدای کانال فردیس قرار دارد که طبق پیش بینی های صورت گرفته مقرر شد این پارک در هفته ی دولت افتتاح شود.

لزوم افزایش سرانه تفریحی در منطقه ۳

مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج با تاکید بر ضرورت افزایش سرانه تفریحی اظهار داشت: تحقق این مهم یکی از موضوعاتی است که از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

صیفی عنوان کرد: افزایش سرانه تفریحی به عنوان یکی از مهمترین سرانه های خدماتی علاوه بر پر کردن اوقات فراغت شهروندان، نقش به سزایی در ایجاد شور و نشاط میان مردم دارد.

مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج با اشاره به پتانسیل‌های شهر کرج بر ضرورت افزایش سرانه فضای سبز در این کلانشهر تاکید کرد و گفت: افزایش سرانه فضای سبز زمینه را برای ارتقاء سرانه تفریحی فراهم می کند.

صیفی با بیان اینکه در طراحی فضای شهر اصول توسعه فضای سبز و فضای تفریحی باید لحاظ شود، بیان کرد:  رسیدن به سرانه های استاندارد شهری باید در اولویت برنامه های مدیریت شهری قرار گیرد.

وی با تاکید بر اینکه ایجاد پارکها در سطح شهری باید به مفهوم واقعی آن باشد، گفت: ایجاد پارک به ویژه در مناطق غیر برخورداری که آمار جمعیت آن نیز به نسبت بالاست، ضروری می باشد.

این مسئول اظهارامیدواری کرد که با تلاش و همت مسئولان نهضت توسعه فضای سبز و سرانه تفریحی در کرج به معنای واقعی اجرایی شود.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*