عملیات جدولگذاری بلوار ماهان آغاز شد

روتیتر:مدیرعامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج از آغاز عملیات جدولگذاری بلوار ماهان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ,علی سلطانی مقدم با همراهی معاونین و مدیران اجرایی و مسئولین بازرسی و حراست از پروژه ساخت سوله ها در موسسه دامپروری بازدید کرد.


وی در این بازدید ضمن اظهار رضایتمندی از روند اجرای این پروژه، اظهار داشت: این عملیات در دو لاین شمالی و جنوبی همراه با رفوژ و پیاده روسازی به طول ۱۰ هزار و ۵۰۰ متر در حال انجام است.
سلطانی مقدم افزود: با رویکرد جدید در ساماندهی پروژههای عمرانی با توجه به ظرفیت‌ها و موقعیت استراتژیک مناسب، مقرر شد این سازمان نسبت به ساخت سوله هایی در این موسسه اقدام کند.

مدیر عامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج ادامه داد: خاکبرداری پنج سوله تا عمق یک متر به علت نامناسب بودن خاک محل و اجرای شفت آهک با توجه به دستور حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری کرج در زیر شناژها انجام گرفته و نسبت به قالب بندی، آرماتوربندی فونداسیون های سه سوله اتمام پذیرفته است وسوله ۱۴٫ ۹۶ در مرحله قالب بندی، آرماتوربندی فونداسیون ها می باشد که امید است در هفته آتی نسبت به بتن ریزی آن اقدام گردد.

این مسئول خاطرنشان کرد: در این راستا عملیات ساخت و نصب سوله ها در محل جانمایی شده انجام شده و در حال حاضر دو سوله نصب و پوشش سقف آن به اتمام رسیده و دو سوله دیگر احداث گردیده و آماده نصب می باشد .

شایان ذکر است؛ عملیات تیغه چینی یکی از سوله ها آغاز گردیده و امید است، نسبت به اتمام آن ظرف ۱۰ روز آتی اقدامات لازم انجام پذیرد.

ضمنا با توجه به دستور شهردار محترم مبنی بر انجام جدولگذاری مسیر توسط سازمان این عملیات اجرایی جدولگذاری به متراژ حدودی ۱۰ هزار متر آغاز شد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*