عملیات تعریض قسمتی از کمربندی حصار پایان یافت

روتیتر:مدیر منطقه ۱۱ شهرداری کرج از اتمام عملیات تعریض قسمتی از کمربندی حصار خبر داد و گفت: با همکاری حوزه معاونت فنی و عمرانی و سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج، قسمتی از پروژه تعریض کمربندی حصار مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ،حسین عطایی اظهار داشت: به منظور رفاه حال شهروندان و مسافران مسیرهای استانهای شمالی، طرح تعریض کمربندی حصار حد فاصل تونل بیلقان تا دوراهی وسیه با موفقیت به اتمام رسید.

این مسئول اضافه کرد: براساس طرح جامع مصوب شورای اسلامی شهر کرج، تعریض کمربندی حصار و احداث چهار باندی بصورت رفت و برگشت در دستور کار سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج بعنوان پیمانکار اجرایی پروژه قرار گرفت.

وی افزود: در اجرای طرح ابتدا مسیر ابتدای کمربندی از میدان حافظ در طول ۱۶۰ متر از کناره لاین شرقی و از سمت دیگر کمربندی که عملیات خاکبرداری و تسطیح در آن صورت گرفته بود، تعریض شدند.

مدیر منطقه ۱۱ شهرداری کرج عنوان کرد: در هفته گذشته با پخش و روکش آسفالت مسیری به طول تقریبی هزار متر از دوراهی وسیه تا دهانه جنوبی تونل بیلقان تعریض شد تا مورد استفاده عموم مردم قرار گیرد.

عطایی در خصوص ادامه طرح اظهار داشت: با توجه به بهره برداری از پل حافظ که بار ترافیکی این محور را به میزان قابل توجهی کاهش داده است، تعریض از ادامه مسیر شمالی ادامه می یابد و تا پل حافظ در چند فاز به اجرا گذاشته می شود.

این مسئول افزود: همچنین با اتصال مسیر تعریض شده به تقاطع غیر همسطح حافظ، تمام نقاط این محور بصورت چهار باند خواهد شد تا بدون ایجاد گلوگاه ترافیکی، تردد خودروها با سهولت انجام شود.

وی ضمن تشکر از زحمات بی دریغ مدیرعامل و کارکنان سازمان و عمران و نوسازی شهرداری کرج یاد آور شد: اجرای طرح های مصوب که با مطالعات کارشناسی و با در نظر گرفتن بیشترین بازدهی صورت گرفته، می تواند در جهت توسعه منطقه و بهبود وضعیت ترافیکی و تردد خودروها و همچنین ساماندهی سیمای بصری شهر مؤثر واقع شود.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*