مراسم روز قدس در کرج با سخنرانی رئیس مجلس برگزار می‌شود

روتیتر:شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز در بیانیه ای ضمن ابراز تنفر و خشم از جنایات ددمنشانه و کشتن کودکان معصوم توسط رژیم غاصب اسرائیل، اعلام کرد علی لاریجانی رئیس مجلس در جمع راهپیمانان روز قدس در کرج سخنرانی می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ،شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر کرد.در این بیانیه آمده است:

“این‌ بار آتش فتنه در عراق و سوریه و لبنان از آستین گروه‌های تندرو، تکفیری و تروریستی وهابی درآمد؛ آتشی که دستان فتنه‌گر و پلید نظام سلطه و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار و صهیونیسم غاصب به وضوح در آن قابل مشاهده است.

آتش فتنه‌ای که مولود نامشروع ارتجاع عرب منطقه با نظام استکباری است و حتماً به زودی این آتش به پا شده توسط غرب دامن خود آن‌ها را خواهد گرفت و امنیت کشور و منطقه آنان را برهم خواهد زد.

از سوی دیگر تخریب منازل فلسطینی ها بر سر ساکنان آن از سوی رژیم صهیونیستی پرده از بدطینتی این رژیم برمی دارد و نشان می دهد که رژیم صهیونیستی جز زبان مقاومت، زبان دیگری نمی فهمد. آنچه در غزه در حال رخ دادن است بار دیگر تأکید می کند که دشمن واقعی این امت بدون شک رژیم صهیونیستی است و بهترین راه مقابله با آن و فتنه های به وجود آمده، وحدت و بازگشت به منطق مقاومت است.

بدون تردید تعیین روز جهانی قدس از سوی حضرت امام خمینی (ره) را باید به عنوان نقطه عطفی در رهبری حکیمانه آن پیرفرزانه در جهان اسلام و ودیعه ای ارزشمند از سوی خداوند به انقلاب اسلامی و مردم مسلمان وستمدیده جهان قلمداد کرد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز ضمن ابراز تنفر و خشم از جنایات ددمنشانه و کشتن کودکان معصوم توسط رژیم غاصب اسرائیل  از همه آحاد امت اسلامی بویژه مردم بصیر و آگاه استان البرز دعوت می‌کند تا با حضور پرشور در صفوف راهپیمایی یوم الله قدس، با فریاد وخروش انقلابی خود بر سر نظام سلطه و تجاوز، غریو برائت سر دهند.

وعده ما: راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس در استان البرز
آخرین جمعه ماه مبارک رمضان (۰۳/۰۵/۹۳) ـ ساعت ۱۱ صبح
میعادگاه عاشقان در مرکز استان البرز (کرج ):میدان شهداء  ـ خیابان مظاهری ( مهدیه) ـ  میدان توحید ـ  بلوار امامزاده حسن (ع) ـ   مصلی نماز جمعه کرج
سخنران : جناب آقای دکتر علی لاریجانی, رئیس محترم مجلس شورای اسلامی”

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*