قدر دانی دکتر لاریجانی از عملکرد شورا و شهرداری کرج

روتیتر :در ادامه انتشار نظرات مسوولان کشوری و استانی در کنار اخذ نظرات اعضای شورای شهر دکتر لاریجانی در زمان افتتاح تقاطع غیر همسطح جانبازان با تقدیر وتشکر از عملکرد شورا وشهرداری کرج اقدامات شهرداری کرج را قابل تقدیر دانست.

 رئیس مجلس شورای اسلامی با قدردانی از عملکرد شورا و شهرداری کرج در رفع مشکلات شهری، گفت: در اجرای پروژه‌های شهری تنها نمی‌توان به بودجه دولتی اکتفا کرد بلکه باید از استعدادهای مختلف از جمله اوراق مشارکت و توان بخش خصوصی بهره برد. علی لاریجانی درآیین بهره‌برداری از چهار طرح عمرانی در کلانشهر کرج، با گرامیداشت یاد و خاطره ۳۶هزار شهید دانش‌آموز به ویژه شهید حسین فهمیده و بهنام محمدی، اظهار داشت: یکی از وظایف مسئولان در شهرها شکوفایی استعدادها و رفاه شهروندان است که علاوه بر ایجاد زمینه‌های رضایت آنها اجرهای معنوی نیز دارد. وی افزود: در این زمینه ایجاد عدالت باید یکی از اولویت‌های مدیران در شهرها باشد.

لاریجانی شورای شهر کرج و شهردار این کلانشهر را یکی از فعال‌ترین نهادهای استان اعلام کرد و گفت: در واقع وحدت و تعامل شورا و شهرداری موجب اجرا، احداث و افتتاح چنین پروژه‌های کشوری و ملی شده است که باید این وحدت رویه ادامه یابد تا مشکلات شهروندان در بخش‌های مختلف به خصوص ترافیکی برطرف شود.

لاریجانی در ادامه به اجرای پروژه‌های قطار شهری کرج نیز اشاره کرد و یادآور شد: در مجموع طی سال گذشته برای امور قطار شهری دو میلیاردریال بودجه در نظر گرفته شد تا شهرداری‌های شهرهای مختلف از این بودجه ارتزاق کنند.

وی با اشاره به شرایط خاص اقتصادی کشور اعلام کرد: در بودجه سال آینده نمی‌توان مثل سال جاری و گذشته اعتبار به بخش‌های عمرانی اختصاص داد که در این زمینه باید از راهکارهای مختلف از جمله فروش اوراق مشارکت، تهاتر و از توانمندی بخش خصوص در اجرای طرح‌ها استفاده کرد.

وی افزود: در واقع در اجرای پروژه‌های شهری نمی‌توان تنها به بودجه دولتی اکتفا کرد بلکه باید از استعدادهای مختلف بهره برد که یکی از آنها اوراق مشارکت است که هم اکنون در برخی از کلانشهرها این مهم در اجرای پروژه‌ها مد نظر قرار گرفته است.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*