لزوم بهره مندی از فناوری های نوین در حوزه خدمات شهری

روتیتر:معاون خدمات شهری شهرداری کرج بر ضرورت بهره مندی از فناوری های نوین در حوزه خدمات شهری تاکید کرد و گفت: خدمات شهری شهرداری کرج اهتمام ویژه ای برای تحقق این مهم دارد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر،حسن مدیرروستا افزود: بهره مندی از فناوری های نوین دستاوردهای خوی برای شهر دارد.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری در اجرای برنامه ها و پروژه های خود نیاز به استفاده از تکنولوژی های نوین دارد، عنوان کرد: استفاده از این تکنولوژی ها برای حوزه خدمات شهری به واسطه وظایف و نوع فعالیت های تعیین شده بسیار حائز اهمیت می باشد.

وی عنوان کرد: تکنولوژی ها و فناوری هایی که بخش خدمات شهری به آن نیاز دارد باید بگونه ای تامین شود که بتواند پاسخگوی بسیاری از نیازهای این بخش باشد.

مدیرروستا اظهارداشت: معاونت خدمات شهری شهرداری کرج به کاربرد فناوری های نوین و  تاثیر گذار در این حوزه اشاره کرد و افزود:  این مهم نقش بسزایی در اجرای فعالیت های این حوزه به ویژه در بحث مدیریت پسماند و محیط زیست ایفا می کند.

دسترسی آسان به خدمات رهاورد استفاده از تکنولوژی

معاون خدمات شهری شهرداری کرج از مزیت های استفاده از تکنولوژی های نوین در حوزه معاونت خدمات شهری را دسترسی آسان به خدمات ذکر و عنوان کرد: بیش از ۳۸۰ نوع خدمت برای شهرداری تعریف شده است و استفاده از تکنولوژی در هر یک از این خدمات تاثیرگذار است.

مدیرروستا با بیان اینکه این خدمات ارائه شده از سوی شهرداری همواره مقابل چشم بوده و هیچ کدام قابل چشم پوشی نیست، عنوان کرد: هدف از بهره گیری از تکنولوژی در ارائه خدمات با توجه به تنوع وظایف خدمات، ارتقاء سطح کیفی خدمات است.

وی با اشاره به توسعه روز‌افزون شهرها و روند رو به رشد جمعیت شهری اظهارداشت: امروزه با فراهم شدن بسترهای جدید و ارائه خدمات در قالب‌های نوین، نه تنها ضریب اعتماد شهروندان به مجموعه مدیریت شهری افزایش یافته که زمینه افزایش ‌یافتن ضریب امنیت شهروندان را نیز به همراه داشته است.

مدیرروستا بیان کرد: به کارگیری تکنولوژی‌های نوین در عرصه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات، نقش تاثیرگذاری در بهبود و تسریع ارائه خدمات به شهروندان دارد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*