شکایت وزیر نفت احمدی نژاد از شاکیانش

روتیتر:وزیراسبق نفت از شاکیان خود در پرونده تولید بنزین آلوده در زمان وزارتش به رییس قوه قضاییه شکایت کرد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ،به نقل از ایرنا،وزیراسبق نفت از شاکیان خود در پرونده تولید بنزین آلوده در زمان وزارتش به رییس قوه قضاییه شکایت کرد.

پیمان حاج محمود عطار با بیان این مطلب گفت: بعد از شکایتی که به همراه دو نفر از همکارانم از وزیر اسبق نفت به دلیل تولید بنزین آلوده در زمان وزارتش داشتیم، وی با ارسال شکایت نامه ای به رییس قوه قضاییه از ما به اتهام نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی شکایت کرده است.

وی افزود: رییس قوه قضاییه نیز پس از رویت شکایت نامه، آن را برای بررسی و انجام تحقیقات به بخش مربوطه ارجاع داده است.

عطار اضافه کرد: امروز ( یکشنبه) به همراه دقیقی ( یکی از وکلای شاکی در این پرونده) در جریان این شکایت قرار گرفتیم.

وکیل شاکی در پرونده تولید بنزین های آلوده گفت: فردا ( دوشنبه) نهم تیر ماه به شعبه ۱۵ دادسرای کارکنان دولت مراجعه می کنیم و پس از کسب اطلاع از آخرین وضعیت پرونده و مهلتی که قرار بود طی آن نمایندگان وزارت بهداشت و سازمان محیط زیست استدلال های خود را در خصوص آلوده بودن یا نبودن بنزین تولیدی پتروشیمی ارایه کنند، لایحه ای را درباره این پرونده جهت انعکاس به رییس قوه قضاییه تقدیم خواهیم کرد.

سه وکیل دادگستری یازدهم خرداد ماه امسال با حضور در دادسرای کارکنان دولت و ارایه مستنداتی، از وزیر اسبق نفت به دلیل تولید بنزین آلوده توسط پتروشیمی در زمان وزارتش شکایت کردند.

این شکایت برای رسیدگی در اختیار بازپرس شعبه ۱۵ دادسرای کارکنان دولت قرار گرفت و بازپرس نیز نمایندگان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان محیط زیست را در خصوص اعلام نظر درباره آلوده بودن یا نبودن بنزین تولیدی پتروشیمی به دادسرا احضار کرد.

نمایندگان وزارت بهداشت و سازمان محیط زیست هفته گذشته در دادسرا حضور یافتند و قرار شد در مهلتی ۱۰ روزه استدلال های خود را درباره آلوده بودن یا نبودن بنزین تولیدی پتروشیمی را به شعبه بازپرسی ارایه کنند.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*