ناکارآمدی معاونان توسعه،برنامه ریزی و روابط عمومی استانداری البرز/تلاش برای تخریب استاندار جدید یانا کارآمدی/لزوم تسریع در برکناری نیروهای استاندار معزول البرز

روتیتر سید محمد میرحبیبی:نا کارآمدی دو معاونت توسعه منابع و نیروی انسانی و برنامه ریزی استغال استانداری البرز و همچنین مدیر کل روابط عمومی استانداری البرز که به ترتیب در اختیار رستم زاده ،مظفری و توحید لو است، سبب شده  تا عملکرد و حضور استاندار جدید در سایه این ضعف ها کم رنگ و نا امید کننده جلوه داده شود.

ضعف معاونین توسعه و برنامه ریزی در انجام وظایف خود چه در حوطه مالی و چه در حوزه برنامه ریزی هرچند از همان ماه های اولیه انتصاب این افراد فاقد تجربه مرتبط به راحتی قابل فهم بود اما از زمان روی کار آمدن مهندس طهایی استاندار جدید این ضغف با شدت بیشتری رخ نمایی می کند به نحوی که در ابتدایی ترین اقدامات  عملکرد این دو معاونت و روابط عمومی استانداری البرز در ضعیف ترین حالت خود قرار می گیرد.

به گزارش روتیتر ، نا کارآمدی این دو معاونت و روابط عمومی تا بدان جا پیش رفته است که استاندار البرز در این حوزه ها کم ترین اقدامات را در ویترین عملکرد خود به نمایش گذاشته است و این بی تردید معلول نحوه عملکرد دو معاون توسعه منابع ، برنامه ریزی و روابط عمومی است .

این نا کارآمدی ها گرچه از همان ابتدای انتصاب  مهندس طاهری خدوم به عنوان استاندار البرز و توحید لو به عنوان مدیر کل روابط عمومی ، رستم زاده به عنوان معاونت توسعه و مظفری به عنوان معاون برنامه ریزی به شدت احساس می شد و نمود عینی داشت اما در زمان مهندس ظهایی حالتی عجیب و شدتی غریب به خود گرفته است تا حدی که در روز معارفه استاندار جدید البرز این ضعف به اوج رسید و این سه نفر نشان دادند که هنوز یار غار مهندس طاهری استاندار سابق و البته خدوم البرز هستند و در تمامی شئون عملکردی خود این را می خواهند به اثبات رسانند که البته تا کنون موفق شده اند.

نگاهی دقیق تر و مقایسه عملکرد این معاونت ها و روابط عمومی در زمان استانداری دو استاندار سابق و فعلی که تنها فاصله ای یک ماه دارد به سادگی موید تلاش تعمدی برای در حاشیه نگهداشتن استاندار جدید می باشد چه این سه فرد مذکور در زمان مهمنس طاهری تمام تلاش خود را می کردند تا حداقل در ظاهر وی را فردی فعال و موثر نشان دهند که این مهم در برگزاری مراسم همایش برد-برد و فرافکنی های رسانه ای برای موفق جلوه دادن استاندار سابق و عزل شده البرز به اوج نمود عینی خود رسید .

دعوت اجباری از صد ها نفر کارمند در این همایش و هزینه نزدیک به یک میلیارد تومان یتبلیغاتی برای آن تنها بخشی از علمرد آنها در این حوزه به شمار می رود.

نا کارآمدی تعمدی این سه عنصر باقی مانده از نیروهای استاندار پیشین و عزل شده که نشان از تخلفات و انحراف عملکرد های متعدد و نا بخشودنی وی داشته و دارد ، حتی در همایش انتظار و امید که توسط دولت برنامه ریزی و در استان البرز نیز می بیست برگزار شود به حدی رسید که صدای ضعف در برگزاری این همایش در کشور پیچید .

حضور ۳۰۰ نفر در سالنی با گنجایش ۱۳۰۰ نفر ف عدم نصب پلاکارد های خوشامد گویی برای مهاون پارلمانی رییس جمهور و مهمانان و عدم استفاده از ویدیو پروژکتور سالن تنها بخشی از ناتوانی ارادی و نا بخشودنی توحید لو مدیر کل روابط عمومی ، مظفری معاون برنامه ریزی و رستم زاده معاون توسعه منابع به شمار می رود که همگان به سادگی متوجه آن شدند به طوری که صدای آن در کشور پیچید  وبی تردید استاندرا جدید نیز آنرا با تمام وجود درک کرده است .چراکه هدف این نا کارآمدی های تعمدی عناصر باقی مانده از استاندار پیشین و عزل شده البرز بدون تردید عملکرد استاندار جدید است تا وی نا توان و نا کارآمد جلوه داده شود.

علاقه قلبی ، و رابطه مراد و مریدی رستم زاده ، مظفری و توحید لو با استاندار البرز معزول یعنی مهندس طاهری به نحوی بود که این افراد نه تنها مانع از تخلفات استاندار پیشین نشدن بلکه علاوه بر همراهی مسیر انتصاب های غیر قانون و تخلفات استاندار عزل شده البرز یعنی مهندس طاهری را فراهم آوردند و در برابر مردم البرز ایستادن و به تقابل با نخبگان و دلسوزان و مردم پرداختند.

از این جهت و با توجه به عملکرد این افراد سط یک ماه گذشته به سادگی می توان دریافت که حضور و تداوم فعالیت این سه فرد و سایر نیروهای وابسته به آنها در استانداری البرز ضربات و صدمات جبران ناپذیری به استاندار جدید و مسیر توسعه البرز می زند که مماشات و تساهل در برخورد و برکناری آنها فارغ از آنکه موجبات ضعف عملکرد استاندار جدید را فراهم می آورد سبب عقب گرد و خسران البرز از توسعه می شود .

همان شرایطی که در زمان مهندس طاهری عزل شده استاندار سابق ایجاد شده بود و به سرعت در حال حرکت بود.

بر این اساس مهندس طهایی استاندار جدید البرز می بایست  بدون از دست دادن زمان چه البرز طی ۱۰ ماه گذشته به اندازه کافی زمان از دست داده ، نسبت به عزل این افراد یعنی توحید لو مدیرکل روابط عمومی ،رستم زاده معاون نا کارآمد توسعه منابع و نیروی انسانی و مظفری معاون نا کارآمد برنامه ریزی  با جدیت و قاطعیت علم کند و در جهت منافع استان شهید پرور البرز گام بردارد.

هرچند عزل این افراد و انتصاب نیروهای بومی و کارآمد در پست های معاونت و مدیر کلی سبب تقویت عملکرد وی می شود اما هدف اصلی و نگرانی اساسی همه حتی دولت نه مثبت شدن عملکرد شخص استاندار که جلب رضایت مردم و توسعه استان نوپای البرز و حرکت در مسیر مصالح مردم و منافع عموم و قانون است  که عملکرد شخص استاندار نیز در آن نهفته به شمار می رود .

4 Comments

  1. روتیتر متاسفانه با ماندگاری رستم زاداه و تیمش شامل علیرضائی ومریم فلاح وتوحید لو وبهزاد جعفری در اخرین روزهای مالی سال ۹۲ وعدم تامین منابع مالی حقوق ومزایای کارکنان قبل از ماه مبارک رمشان وهمچنین عدم خرج به موقع منابع مالی وبرگشت اعتبارات جهت ضربه زدن به استاندار فعلی از جملع معایب ماندگاری دوستان عزیز است.

  2. اقای طهائی استاندار محترم وخوش سابقه البرز از شما خواهش میکنیم از کارکنان توانمند استانداری البرز در بخشهای مدیریتی استفاده نمائید وحوادثی را که طاهری وتیمش برای البرز بوجود اوردند تکرار نکنید اگرچه انتخاب معاونین حق شماست ولی توصیه می شود از ستاد مردمی آقای روحانی که مورد وثوق جریانات اصلاح طلب هستند کمک بگیرید

  3. دیگه حالم داره ازین وضعیت بهم می خوره . اضافه کارو خوردید . مزایا رو خوردید . رفاهی رو خوردید . عیدی ها رو خوردید . پول بیمه تکمیلی ها رو خوردید . از سر و ته حقوق زدید . کارم نمی کنید .

  4. سلام
    طاعات قبول . راستش خیلی وقته دارم این پایگاه به اصطلاح تحلیلی رو رصد میکنم . خداییش جیره خور خوبی هستین . دوست و دشمن هم سرتون نمیشه . اصلا مهم نیست راجع به کی و چی بنویسین . فقط و فقط حرف میزنین . یه پیشنهاد . صادقانه گزینه های خودتون رو که با ارباب به توافق رسیدین شفاف معرفی کنین و ما هم قول میدیم ازشون حمایت کنیم تا استان از این نابسامانی در بیاد . خداییش …یدین تو رسالت خبرگزاری. یا حق

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*