پارک محله ولیعصر (عج) در منطقه ۱۱ آماده بهره برداری شد

روتیتر:مدیر منطقه ۱۱ شهرداری کرج از بهره برداری از پارک محله ولیعصر (عج) خبر داد و افزود: این مهم با صرف حداقل هزینه اجرایی شده است.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ،حسین عطایی ، هدف از احداث این پارک را استفاده شهروندان از امکانات موجود و رفاه حال ساکنان محله خلج آباد عنوان کرد.


این مسئول مساحت پارک ولیعصر را سه هزار و ۵۰۰ متر مربع ذکر و بیان کرد: پروژه احداث پارک محله ولیعصر(عج) در محیطی آرام و زیبا در انتهای خیابان ولیعصر جنوبی محله خلج آباد به اتمام رسید.

وی اضافه کرد: به منظور ارتقاء سطح رفاهی منطقه در محدوده بلوار خلج آباد، طبق وعده ای که قبلاً داده بودیم احداث حداقل دو پارک محله را در محله خلج آباد در برنامه کاری قرار دادیم که نخستین پارک محله به نام ولیعصر (عج) آماده بهره برداری شده است.

مدیر منطقه ۱۱ شهرداری کرج افزود: با بهره برداری از این بوستان علاوه بر حفظ فضای سبز موجود و ارتقای سرانه فضای سبز، محل تفریحی سالم و مناسبی برای شهروندان مهیا می شود.

عطایی اظهار داشت: در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، و با توجه به تأکید مقام معظم رهبری و سایر مسئولان بر اجرای صحیح اقتصاد مقاومتی، پروژه احداث پارک محله با صرف کمترین هزینه ممکن و بهره گیری از لوازم و امکانات موجود با پیگیری ها و تلاشهای بی وقفه واحد فضای سبز منطقه به ثمر رسید.

این مسئول در ادامه از پروژه دیگری برای احداث پارک محله جنب ساختمان معاونت خدمات شهری منطقه در خلج آباد سخن گفت و افزود: با توجه به اختلاف سطح زیاد محل مورد نظر با خیابان مجاور، در حال حاظر کار استحکام دیواره پارک با سنگ چینی و مقاوم سازی دیوار در دست انجام است.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: در آینده نزدیک با اتمام عملیات احداث این پارک محله بخشی از خواسته مردم در محدوده خلج آباد تامین شود.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*