بازدید میدانی در منطقه ۱۱ با هدف رصد دقیق تر فعالیتها انجام شد

روتیتر:بازدید میدانی مدیر منطقه ۱۱ و مسئولان ذیربط با هدف شناسایی دقیق مواردی که نیاز به اقدام دارند، به اجرا در آمد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ،در برنامه ویژه این هفته، بازدید کوچه به کوچه معابر و عرصه های محله قدیمی بیلقان در دستور کار قرار گرفت و مدیر منطقه ۱۱ ، معاونان اداری و مالی، خدمات شهری و روسای اداره های عمران، ترافیک، مسئول فضای سبز و تعدادی دیگر از مسئولان وی را همراهی کردند.


در این بازدید مدیر منطقه ۱۱ نکات لازم در خصوص موارد خدمات شهری اعم از نظافت کامل معابر و جوی ها و پاکسازی زمینهای بایر را به معاون خدمات شهری انتقال داد.

حسین عطایی در خصوص موارد مربوط به حوزه فضای سبز اظهار داشت: با توجه به سرانه بالای فضای سبز در این منطقه و نیز تراکم باغهای متعدد، کار رسیدگی به امور تمام درختان نیاز به کار مضاعفی دارد که باید با برنامه ریزی مناسب، این امر محقق شود.

همچنین در این بازدید موضوع برچیدن پادوش و تنه دوش درختان و هرس درختچه ها و در کل نگهداری و توسعه فضای سبز موجود توسط واحد فضای سبز منطقه مورد ارزیابی قرار گرفت.

مدیر منطقه ۱۱ در ارتباط با کیفیت آسفالت کوچه های فرعی محله بیلقان به رئیس اداره عمران منطقه دستور داد در اسرع وقت اقدامات لازم در زمینه لکه گیری و روکش آسفالت را آغاز کنند.

عطایی در پایان بازدید یادآور شد:  تمام تلاش مجموعه شهرداری در راستای رفع مشکلات شهروندان و ایجاد محیط ایمن، سالم و زیبا برای زندگی همراه با آرامش خاطر آنان است و تمام واحدها باید بصورت مستمر و کوچه به کوچه منطقه را مورد بازدید و بررسی قرار دهند.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*