پیشنهاد مقتدی برای ایجاد وحشت در تروریست‌ها

روتیتر:سخنگوی رسمی فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق شایعه ورود تروریستهای داعش به بغداد را بی پایه واساس خواند.

به گزارش پایگاه خبری و تحللی روتیتر ،سخنگوی رسمی فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق شایعه ورود تروریستهای داعش به بغداد را بی پایه واساس خواند.

به گزارش روتیتر، به نقل از شبکه العراقیه، قاسم عطا سخنگوی رسمی فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق تاکید کرد وضع امنیتی در بغداد باثبات است و شایعه ورود داعش به پایتخت بی اساس است.
قاسم عطا تاکید کرد اخباری که به نزدیک بودن ورود داعش به بغداد اشاره کرده، بی پایه و اساس است.این در حالی است که گروه تروریستی داعش مدعی شده است دست به عملیات در غرب بغداد زده و با ارتش عراق درگیر شده است.
این مقام نظامی عراق از ادامه عملیات نیروهای امنیتی در مناطق مختلف برای پاکسازی کشور از وجود تروریستهای تکفیری خبر داد و درباره پخش شایعات مغرضانه که گروههای مسلح به آن متوسل شده اند، هشدار داد و از مردم خواست در این زمینه هوشیار باشند.

خبر دیگر اینکه منابع امنیتی عراق از هلاکت ۴۴ تروریست داعش و دستگیری ۱۴ نفر دیگر در شهر بعقوبه خبر دادند که ۳۳ نفر از تروریست‌ها را نیروهای پیشمرگه کردستان عراق به هلاکت رساندند.

نیروهای ویژه ارتش عراق نیز در عملیاتی در منطقه حوض حمرین در شمال شرقی بعقوبه یکی از سرکردگان داعش موسوم به مفتی شرعی این گروه تروریستی که عرب غیر عراقی بود به همراه سه نفر از همدستانش و دو نفر از محافظانش را به هلاکت رساندند. چهار تروریست داعش نیز در ناحیه السعدیه به هلاکت رسیدند.

خبر دیگر اینکه مقتدی صدر رهبر جریان صدر خواستار برگزاری رژه نظامی نیروهای داوطلب مردمی از جمله هوادارانش در شنبه آینده برای ایجاد رعب و وحشت در میان تروریستهای داعش شد.

مقتدی صدر با بیان اینکه خطر عراق عزیز ما را در بر گرفته و دشمنان به آن تاخته اند، اعلام کرد برای اینکه صفوف ما متحد بوده و در اوج آماده باش قرار داشته باشد، از همه شما می خواهم در هر استان دست به رژه نظامی بزنید و رعب و وحشت را در دشمن ایجاد کنید.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*