یادداشت/ حافظان جان، آشنایان بی نشان

روتیتر:مادر تا صبح بیدار می ماند تا مبادا نوزادش را گرسنگی، گزیدگی مگس و موریانه، تاریکی شب تهدیدش کند.

به گزارش روتیتر؛این مادر با تمام خستگی شب ها را تا صبح سربازی می شود تا از فرزندش محافظت کند و او در امان بخوابد حتی بی آنکه بداند کدام گزنده در کمین اونشسته بوده تا او را بگزد. تا صبح آرام خوابیده بی آنکه بداند تاریکی چه وحشتی دارد.

برخی از همین کودکان از مادرشان محافظت را می آموزند و وقتی بزرگ می شوند حافظان سرزمین مادریشان می شوند. بی نام و بی نشان پنهان شدگانی می شوند که از جان خود می گذرند و می شوند سینه چاکالان نظام ولایتمداری که برای آرامشش شب ها را تا صبح با بیداری سحر می کنند.

مردانی می شوند سربازگونه بی آنکه رژه رفتنشان را جلوگر کنند، به گونه ای می دوند که صدای پایشان را هیچ کس نمی شنود، چنان می جنگند که صدای چکاچک شمشیرشان را نمی شنوی. در کنار تو ایستاده اند بی آنکه آنها را ببینی، آرامی بی آنکه بدانی به
کدام کوه تکیه کرده ای که تنت از وحشت وحشیگران نمی لرزد.

ایران اسلامی تنها به نام آنها مستثنا از کشورهای جهان است، بیگانگان جنگ معونی را راه انداخته اند چون هیچ تیر و موشکی بر قلب آنان اثابت نمی کند. سربازان گمنام امام زمان(عج) مردان همیشه در صحنه ای هستند که چشم سر قادر به دیدن آنان نیست. آنها را می توان آنجایی دید که ریگی ها را بی آنکه بر سر انگشتشان خدشه وارد شود شکار می کنند تا مبادا ریگی از پایشان را به سرزمین اسلامی و انقلابی ایران بیاندازند.

آنها محدود به مکان و زمان نیستند و در یک نقطه نمی گنجند ولی آنجایی اند که هیچ دشمنی از هراس آنها جرأت تعرض به خاک سرزمین مادریمان را ندارد. سربازان گمنام امام زمان(عج) سربازان همیشه در رکابی هستند که با رمز خواب بر ما حرام است همیشه هوشیار و پا به رکابند. وقتی در جاده های کشور در ترافیک به ماشین های جلویی بوق می زنیم و خسته از کلاج و ترمز کردن های روزهای تعطیل و شلوغیم، آنها جانشان را کف دست گرفته اند بی آنکه حتی در فکر نام خویش باشند در حال نقشه بر آب کردن نقشه های شوم حسودان اسلام و انقلابند.

سربازان گمنام امام زمان(عج) نام آشنایانی هستند که بی معارفه، بدون تکیه به میز و بدور از نشستن های روی صندلی های رنگارنگ، بدون ساختمان های مرمری با سقف کاذب و دیوارهای نورپردازی شده در دفاع از مرزهای پر خطر شب و روز، یکشنبه و دوشنبه نمی شناسند. کلاهک های هسته ای و توقف سانتریفوژها بهانه است تا بخواهند چراغ سربازان گمنام امام زمان(عج) را خاموش کنند اما نمی دانند این حافظان امنیت ملی فرزندان مادرانی هستند که چگونه محافظت کردن و چگونه سرباز امام زمان(عج) بودن را پیش از تولد به آنها آموخته اند.

سربازان امام زمان(عج) عجیب و غریب های از مریخ آمده نه؛ بلکه مردان شیر پاک خورده ای هستند که با هوشداری در مقابل خفت دشمن عزت به میهن و مردم هدیه می کنند. ایران اگر اسلامی مانده و انقلاب همچنان پایدار است از حضور قامت گرفته سربازان امام زمان(عج) می باشد که همیشه از هر کاسه زیر نیم کاسه آگاهند و می دانند کدامین پا می لنگد.

جنس کلام را می دانند و برق نگاه را می شناسند و با گره های کوری که به مخاطران امنیت ملی چه از درون و چه از برون می زنند آسمان خانه مان را روشن نگاه می دارند. آرامش هر جوان ایرانی مدیون هوشیاری آن هاست وگرنه در تمام این سال ها
چنگ هایی که دشمنان وحشی صفت بر پیکر جامعه می انداختند خطی بر تن کسی همه را آلوده می کرد اما هوشیاری و بیداری آنها تا کنون به هیچ عقربی اجازه نداده تا نیش بر کیش ما زند.

اقتدار جمهوری اسلامی ایران بخاطر ستون فقرات سالمی است که دنده هایش را سربازان گمنام امام زمان(عج) پوشانده اند و خون به آرامی و پاکی در رگ های جامعه در جریان است.

…………

زهرا کورانی (مدیر مسئول هفته نامه البرز فردا)

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*