مدیریت جهادی، شهردار کرج را به میدان آورد

روتیتر:شهردار کرج صبح امروز به همراه هیئتی، پا به عرصه میدان گذاشت و با حضور در محل اجرای طرح های عمرانی مناطق ۳ و ۱۰ از روند احداث این طرح ها بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،علی ترکاشوند با تبعیت از مدیریت جهادی مد نظر رهبر انقلاب، از صبح روز جاری به طرح های عمرانی سرکشی کرد و در جریان مراحل ساخت و احداث آنها قرار گرفت.

تقاطع غیرهمسطح شهدای ارتش به عنوان یکی از تقاطعات حساس و مهم در منطقه فردیس، از نخستین طرح هایی بود که توسط شهردار مورد بازدید قرار گرفت. این طرح که تاریخ انعقاد قرارداد آن به آذرماه سال گذشته بازمی گردد یکی از نقاط اصلی کریدور مطالعاتی در تلاقی کمربندی جنوبی فردیس به ملارد قرار گرفته است.
شهردار کرج به مشخصات فیزیکی و شرایط هندسی مسیر های منتهی به تقاطع اشاره کرد و گفت: این مشخصات از قبیل عرض سواره رو و رفوژ میانی، نقش و عملکرد تقاطع در شبکه معابر، عرض پوسته طرح تفضیلی، تاسیسات شهری و حجم ترافیک عبوری از جمله عوامل موثر در ارائه طرح و اجرای آن بوده است.

ترکاشوند مبلغ قرارداد منعقده را ۱۵ میلیارد تومان عنوان کرد و با اشاره به مشکلات موجود در اجرای طرح، خاطرنشان کرد: معارض ملکی قسمت شرقی، معارض اشجار در قسمت غرب و شمال غربی، کافوی مخابرات در امتداد خاکریز ها و پایه های روشنایی در قسمت غربی از جمله این موانع است که با تلاش نیروها و همکاری دستگاه ها در حین عملیات برطرف خواهد شد.
وی زمان تکمیل طرح برای بهره برداری را تابستان امسال عنوان کرد و ادامه داد: افتتاح طرح های عمرانی یکی از مهم ترین اولویت های شهرداری کرج است که به دلیل اهمیت وضعیت حمل و نقل و ترافیک و ارتباط مستقیم آن با روح و جسم شهروندان، احداث تقاطعات غیرهمسطح در دستور کار قرار دارد.

شهردار در ادامه سفری درون شهری به منطقه ۱۰ شهرداری کرج داشت و در پی آن از طرح تغذیه مصنوعی دشت شهریان در این منطقه بازدید به عمل آورد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*