احضار یک عضو شورای شهر کرج به دادسرا+پشت پرده شکایت

روتیتر :یک عضو شورای شهر کرج برای دومین بار به دادسرا  احضار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ، شنیده ها حاکی از آن است که یکی از اعضای شورای شهر کرج  بواسطه شکایت فردی که مدعی است این عضو به دروغ وی را متهم به تهدید  این عضو شورای شهر کرده است ، به دادسرا فراخوانده شده است.

براساس گزارش منابع آگاه ،فردی که دارای بدهی میلیاردی به شهرداری کرج است اقدام به شکایت از یک عضو شورای شهر این کلانشهر کرده است . این فرد  در شکواییه خود مدعی شده است که این عضو به دروغ بیان داشته که از سوی وی مورد تهدید مرگ قرار گرفته است .

بر اساس شنیده ها یکی از اعضای شورای شهر چندی پیش در یکی از جلسات رسمی شورای شهر کرج مدعی شده است که این فرد (بدهکار میلیاردی )وی را تهدید به مرگ کرده است در حالی که این فرد  مدعی شده است که این اتهام کذب است و این عضو شورای شهر را مورد تهدید مرگ قرار نداده است .

بر اساس شکایت این فرد پرونده ای در یکی زا شعب دادسرا تشکیل و رسیدگی به این پرونده ادامه دارد و تا کنون چند عضو شورای شهر به عنوان مطلع در دادگاه حاضر شده اند .

به نظر می رسد که در صورت صحت گفته های هر یک از طرفن می بایست برخورد تادیبی موثری با سوی مقابل صورت پذیرد تا عاملی بازدارنده شود.

اخبار تکمیلی بیشتری تا لحظه تنظیم این خبر به دست نرسیده است.

1 Comment

  1. آقا ما هر چی داد میزنیم صدامون به جایی نمیرسه تو رو خدا اعلام کنید که چرا مدیرکل ارشاد جلوی تخلفات خانه مطبوعات رو نمیگیره!!علت این همه جانبداری حسینی از کریمایی چیه!
    لطفا اعلام کنید که کریمایی از خدا بیخبر که عین ……افتاده رو شهر و داره …….. به اسم خبرنگارای این شهر میگیره رو کسی از فعالای رسانه ای نمیخواد!!!
    چرا اساسنامه جدید وزارت ارشاد عملیاتی نمیشه!!!
    البته از ا ین …… بعید نیست وقتی خونشون کرج نیست به اسم کرجیا میاد مدرک میاره که خونش تو کرجه بعید نیست که فردا بره لیسانس هم بگیره که بتونه تو هیئت مدیره باقی بمونه…

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*