وکلای پارلمان شهر و خانه ملت دیدار کردند

روتیتر:جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر امروز و همزمان با میلاد سومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت با نمایندگان استان دیدار و پیرو مسائل اخیر استانی و شهرستانی گفتگو کرده و به تبادل نظر پرداختند.

به گزارش پایگپاه خبری و تحلیلی روتیتر ، اعضای شورای اسلامی شهر همزمان با روز ولادت امام حسین(ع)، روایتگر عشق و حماسه در تاریخ اسلام، با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.

در روزی که به نام ولادت شاه مرد سرزمین ایثار متبرک شده بود، دید و بازدید عیدانه مسئولان استانی و شهرستانی در دستور کار بخش زیادی از مدیران قرار گرفته بود که از این جمله نمایندگان مردم بودند.

به همین مناسبت وکلای پارلمان شهری با وکلای پارلمان کشوری در دفتر عزیز اکبریان دیدار کرده و ضمن تبریک و شادباش این روز به بررسی روند تحولات استان و شهرستان پرداختند.

جابجایی استاندار و تاکید بر عمل و تکیه بر تاکیدات مقام معظم رهبری در تصمیم گیری ها و امور شهری و استانی  از جمله نقاط مشترک گفتگو و تعامل وکلای مردم شهر و استان در این دیدار بود.

نمایندگان استان نیز که با جدیت در روزهای اخیر و بنا به موقعیت های خود در کمیسیون های مختلف مجلس شورای اسلامی، راهکارهای عملی تحقق اقتصاد مقاومتی را پیگیری می کنند به بیان برخی پیشرفت ها و نتایج حاصله از این گفتگوها با صاحب نظران و مسئولان  امر پرداختند.

همچنین پیگیری افزایش اختیارات شوراهای اسلامی شهرها و نیز مطالبات استان بخصوص در بحث مترو و اتوبان شهید همت در این بازدید عیدانه مورد تاکید اعضای شورای اسلامی شهر با نمایندگان مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در خانه ملت قرار گرفت.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*