آب پاکی وزیر کشوربر دستان مدافعان استاندار البرز و معاونینش:استاندار البرز بر اساس عملکردش تغییر کرد نه حب و بغض

روتیتر:در حالی که برخی از مدافعان استاندار البرز و برخی از افرادی که تنها به دلایلی  در برابر تخلفات استاندار البرز سکوت کرده و یا دفاع نا مشروع می کردند و انتقاد ها را تخریب کننده می پنداشتند وزیر دولت تدبیر و امید در شخنانی متقن و مبتنی بر واقعیات تاکید کرد که علت تغییر ناگهانی استاندار البرز بررسی و ارزیابی عملکرد وی از سوی وزارت کشور و بر اساس عملکرد  وی بوده است و هیچ حب و بغی در برکناری و تغییر وی در کار نبوده است.

وی با این سخنان صریح آب پاکی را بر دست  افرادی ریخت که هنوز هم دارند از عملکرد استادار سابق البرز مهنس طاهری دفاع می کنند و وی را موفق عنوان می کنند اما بیان شفاف دلیل تغییر طاهری و یا برکناری اش از سوی دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور نشان داد که طاهری به دلیل عملکردش که همانا انتصاب های غیر قانونی معاونینش بویژه سریزدی و پرداخت حقوق های میلیونی به برادر و پسرش و دوستانش و عدم توانمندی برای حل و پیشبرد اهداف توسعه استان که هیچ گام حتی کوچکی در این زمینه به رغم ادعاهای سریزدی معاون غیر قانونی استانداری ابرز بر داشته نشد. به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،وزیر کشور در جلسه معارفه با شکوه استاندار جدید البز سید حمید طهایی در تالار نژاد فلاح  کرج گفت: تغییر استاندار البرز به علت ارزیابی‌های صورت گرفته درباره عملکرد استانداران بوده است.

به گزارش  روتیتر ، عبدالرضا رحمانی فضلی دقایقی پیش در جلسه تودیع و معارفه استاندار البرز، اظهار کرد: برکناری سیدطاهر طاهری به دلایلی که انشاالله در آن هیچ حب و بغضی نبوده، صورت گرفته و فقط ارزیابی عملکرد و سنجش آن با برنامه‌ها و شاخص‌ها و منشور دولت سنجیده شده است و در نهایت تصمیم دولت این بوده است.

وی با تاکید بر اینکه در مسندهایی که قطعا پیش خواهد آمد از آقای طاهری استفاده می‌شود، افزود: نیاز به معرفی آقای حمید طحایی و تشریح تجربیات‌شان نیست، امیدواریم در جایگاهی که قرار گرفته‌اند موفق باشند.

وزیر کشور در ادامه سخنانش به سالگرد ارتحال امام اشاره کرد و گفت: در آستانه سالگرد امام هستیم و سی و پنج سالگی انقلاب یادگار امام و شهدا را پشت سر می‌گذاریم، امامی که نیتش خدمت خالصانه به نظام جمهوری اسلامی بود و به ما حریت را آموخت و کمک کرد تا از یوق و بندگی استکبار به طرف آزادگی قدم برداریم.

رحمانی فضلی تصریح کرد: امام راحل با نیت خالصانه‌ای که داشت قلب‌ها را به سوی خود جلب کرد، با نورانیت و تلألویی که داشت اراده‌ها را مستحکم کرد و انفجار نور را در این کشور به ارمغان آورد.

وی افزود: ما همواره یاد آن بزرگمرد تاریخ را که یک تنه در مقابل زور و ظلم و جور و ستم ایستاد زنده می‌داریم و باید متعهد باشیم راه و مشی آن امام را سرلوحه کار خود قرار دهیم؛ در این ایام باید یادآوری کنیم، مجاهدت، تلاش و کوشش شهدایمان را که جان عزیزشان را برای اعتلای انقلابی که امام برای ما به ارمغان آورده بود فدا کردند و باید یادآور شویم تلاش‌ها، زحمات و فداکاری‌های مقام معظم رهبری را که به حق جانشین امام بودند و مسیر و هدف را می‌شناختند.

وی اظهار کرد: امروز بعد از ۳۵ سال ایران افتخار دارد به عنوان کشوری هدف‌دار سرلوحه و الگوی کشورهای آزاد جهان شده است و ما باید قدردان این موهبت باشیم و فراموش نکنیم چه مسیری را طی کرده‌ایم و در این مسیر هر روز موفق‌تر از روز قبل دشمنان را ناامید کردیم. امروز باعث افتخار است که بدانیم کسانی که ادعا می‌کردند با تحریم‌ها  و تهدیدها توانسته‌اند ملت ایران را به انفعال تسلیم و عدول از ارزش‌های انقلاب بکشانند به هدف خود نرسیدند

1 Comment

  1. سایت خبری تحلیلی اعتدال نوشت:
    اجرا از این قرار است که طاهری استاندار سابق البرز که تنها چند ماه این مسئولیت را بر عهده داشت، در جلسه ای با نمایندگان استان از کوره در می رود و کفش خود را به سمت رئیس مجمع نمایندگان استان البرز پرتاب می کند!
    پشت پرده تغییر استاندار البرز

    در پی این اقدام ناشایست استاندار سابق البرز، نمایندگان این استان در نامه ای خطاب به رئیس جمهور ماجرا را شرح داده و خواستار برکناری استاندار عصبانی شده اند که با بررسی های صورت گرفته دولت در نهایت تصمیم به کنار گذاشتن طاهری کرد. که این خود نشان دهنده تفاوت فاحش دولت یازدهم با دولت‌های نهم و دهم در تکریم شان نمایندگان ملت و جلوگیری از انحرافات و تخلفات اخلاقی و اداری است.

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*