بهترین زمان خرید مسکن فرارسیده است

روتیتر:رئیس کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور با بیان اینکه الان بهترین زمان برای خرید مسکن است، گفت: کاهش نرخ دلار و سکه موجب ثبات قیمت مسکن شده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر به نقل از فارس ،مصطفی قلی خسروی  در پاسخ به این سوال که برخی از کارشناسان و مشاوران املاک معتقد هستند این روزها بهترین زمان برای خرید مسکن است گفت: آمارهای سامانه ثبت املاک نشان می‌دهد که خرید و فروش مسکن در تهران و کل کشور رونق مناسبی گرفته است،بنابراین روند بازار مسکن روند رو به بهبود است.

قلی خسروی با بیان اینکه چون قیمت مسکن جهشی رشد نکرده و افزایش کمتر از نرخ تورم مسکن یک موضوع طبیعی است، تاکید کرد: نبود هیجان کاذب و سفته‌بازی باعث شده تا قیمت مسکن در سال جاری برخلاف برخی پیش‌بینی‌ها افزایش قابل ملاحظه‌ای نداشته باشد.

رئیس کمیسون تخصصی مشاوران املاک کشور گفت: الان بهترین زمان برای خرید مسکن است و چون نرخ دلار و سکه کاهش یافته است مطمئنا ثبات قیمت مسکن را در روزها و هفته‌های آتی شاهد خواهیم بود.

به گفته وی در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ماه جاری کل قراردادهای ثبت‌شده در سامانه املاک در تهران ۱۳۶۱ قرارداد بوده که شامل ۸۰۳ قرارداد مبایعه‌نامه، ۷۲۵ قرارداد اجاره‌نامه، ۸۰ قرارداد پیش‌فروش، ۳۱ قرارداد هبه و وقف و ۲۲ قرارداد سرقفلی است.

قلی‌ خسروی گفت: در کل کشور نیز ۱۲۹ مورد مبایعه‌نامه و ۱۰۴۲ مورد اجاره‌نامه به ثبت رسیده است.

– See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930304000370#sthash.assowDP7.dpuf

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*