علاقمند به همکاری با بانک شهر هستیم/به چشم سهامدار دیده شویم

روتیتر:شهردار کرج با ابراز علاقمندی به همکاری با بانک شهر خواستار تغییر رویکرد و نگاه این بانک به شهرداری شد و گفت: شهرداری از سهامداران بانک شهر است و باید به چشم سهامدار دیده شود.

torkashvandd120000230

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،علی ترکاشوند در آیین رونمایی از چهار طرح مشترک شهرداری و بانک شهر با بیان این مطلب گفت: انتظاراتی که شهرداری به عنوان یکی از سهامداران بانک شهر از این بانک دارد، داشتن رویکرد و  نگاه متفاوت بانک است.

وی با بیان اینکه شهرداری ها عامل تاسیس بانک شهر هستند، گفت: بانک شهر به دنبال تحقق یکی از خواسته های مهم شهرداری های کشور و به منظور ارائه خدمات و تسهیلات مورد نیاز به  این مجموعه تاسیس شد و اکنون نیز این ساختار و تشکیلات با هدف ارتقاء سطح خدمات رسانی به شهروندان تقویت شود.

ترکاشوند تاکید کرد: بانک شهر باید به سمت و سویی پیش رود که بین دیگر بانک های کشور عملکردی موفق به ویژه در راستای همکاری با شهرداری به منظور ارائه تسهیلات بانکی برای اجرای طرح ها و پروژه های عمرانی داشته باشد.
وی عنوان کرد: آنچه شهرداری به عنوان بانی تائسیس بانک شهر از این موسسه مالی و اعتباری توقع دارد، این است که به شهرداری صرفا نگاه مشتری مدارانه نداشته باشد زیرا شهرداری ها از سهامداران این بانک هستند هرچند که درصد بالایی از منابع مالی این بانک از مجموعه هایی غیر از شهرداری باشد.

وی افزود: به واسطه کارکرد بالای این مجموعه، بانک باید شهرداری را به چشم مشتری ویژه نگاه کند و این نگاه و رویکرد مبتنی بر مشتری مداری نیاز موفقیت بازار رقابت است.

علاقمند به همکاری با بانک شهر هستیم

شهرداری کرج در بخشی دیگر با ابراز تمایل از سوی شهرداری به همکاری و تعامل بیشتر با مجموعه بانک شهر بیان کرد: شهرداری کرج، بانک شهر را از خود می داند و با فراهم آمدن زمینه های همکاری بیشتر از سوی این مجموعه، نهایت تلاش خود را برای به همگام شدن با بانک برای هموار کردن زمینه های پیشرفت و ارتقاء معطوف می کند.

ترکاشوند با اشاره به پروژه های عمرانی تعریف شده برای شهر کرج، بیان کرد: شهرداری کرج به عنوان بزرگترین دستگاه اجرایی شهر همچنین متولی اجرای طرح های عمرانی علاقمند و آماده دریافت تسهیلات بانکی از سوی بانک شهر است.

وی با یادآوری موافقت شورای شهر با اخذ تسهیلات ۱۰۰ میلیارد تومانی بانک شهر به منظور سرعت بخشی به اجرای پروژه های عمرانی شهر بیان کرد: اخذ تسهیلات از سیستم بانکی بهترین گزینه برای جلوگیری از بروز تاخیر در بهره برداری از پروژه های عمرانی بود که با موافقت شورا این مهم انجام شد.

چهار طرح مشترک شهرداری کرج و بانک شهر

شهردار کرج با اشاره به رونمایی از سامانه های پرداخت قبوض تلفن ۱۳۷، داشبورد مدیریت درآمد شهرداری، وصول درآمد در مناطق شهرداری مبتنی بر pcpos و تقسیط و خرید دین مودیان شهرداری کرج، این خدمات را منشاء خدمات رسانی بهینه دانست و عنوان کرد: این مهم حاکی از توانمندی بانک شهر در ارائه خدمات به روز و آنلاین است.

ترکاشوند با ارزیابی مثبت از اجرای این طرح ها بیان کرد: طرح های عنوان شده به صورت مستقیم در شهرداری ها انجام خواهد شد.

عضو شورای اسلامی شهر کرج نیز در این گردهمایی با تاکید بر ضرورت ارتباط دوسویه بین مدیریت شهری و بانک شهر افزود: ارتباطات و نحوه ارائه و دریافت تسهیلات و خدمات بانکی باید کاربردی تر باشد.

ابوالحسنی، معضل بزگ شهر را که منجر به تاخیر اجرا و به تبع آن بهره برداری از پروژهای عمرانی شهری می شود را منابع مالی ذکر و عنوان کرد: از راهکارهای رفع این چالش استفاده از تسهیلات بانکی با سود پایین است.

وی گفت: این مهم اجرای پروژه های عمرانی در زمینه های مختلف شهری را ممکن می سازد و در پی آن نیز انتفاع شهر را شاهد خواهیم بود.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*