ورود دستگاه های نظارتی به تخلفات مباشر خرید میوه شب عید

روتیتر:مدیر عامل سابق سازمان میادین شهردای کرج از ورود دستگاه های نظارتی به تخلفات گسترده “مباشر خرید” میوه های شب عید خبر داد.به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،در حالی که به رغم عملکرد مثبت مدیر عامل سابق سازمان میادین شهرداری کرج در زمان تصدی ، عملکرد مباشر خرید میوه های شب عید این سازمان (ک) سبب بوجود آمدن شایبه های بسیاری شده بود و همگان از تخلفات  و  سوء عملکرد های گسترده این مباشر در روند خرید ۲۵۰۰ تن میوه شب عید خبر می دادند ، مدیر عامل سابق این سازمان پرده از ورود دستگاه های نظارتی به تخلفات این فرد برداشت و اعلام کرد که این دستگاه های نظارتی به جدیت و در جهت دفاع از منافع مردم به این پرونده و موضوع قاطعانه ورود کرده اند.

بر اساس این گزارش و به دنبال افزایش شایعه و اخبار مبنی بر دریافت یک دستگاه خودرو بنز چند صد میلیونی و چندین عدد گوشی موبایل چند میلوینی هوشمند از مسوول فروش میوه های در شمال کشور و در استان مازندران در شرایطی که مدیر عال سازمان میادین شهرداری به هیچ عنوان در جریان آن نبوده تحرکات مسوولان نظارتی و بازرسی جهت ورود به تخلفات مباشر خردید میوه های شب عید سازمان میادین شهرداری کرج آغاز و شدت گرفت و تحقیقات در این زمینه وارد مرحله تخصصی و اجرایی شده است .

مباشر خرید میوه های شب عید این سازمان (ک) به صورت مخفیانه و بدون در جریان قراردادن میدرعامل و مسوولان سازمان میادین ،اقدام به تخلفات گسترده در روند خرید این میوه های کرده است چه را که بی تردید در صورت اطلاع مدیرعامل سابق ، وی مانع از انجام این تخلفات می شد .

با این شرایط اما یبا توجه به اینکه (ک) از سوی تعاونی سازمان مذکور به عنوان مباشر خرید میوه های انتخاب شده بود و مسوول مستقیم این کار شده بود مدیر عامل سازمان را با توجه به تخلفات گسترده در جریان اهداف و نیات و عملکردش در این زمینه قرار نداد و نتیجه همان شد که اخبار غیر رسمی حاکی از دریافت یک دستگاه بنز ، تعدادی گوشی موبایل و خرید میوه های بی کیفیت با قیمت بسیار با لاتر از میادین میوه و تره بار و فروش آنها در بازار آزاد و همچینین با نرخ های بسیار با لاتر از مبلغ خریداری شده  می باشد .

بر این اساس مدیر عامل سابق میادین میوه و تره بار شهرداری به محض اطلاع از این تخلفات گزارشات لازم را تهیه و مانع از تداوم تخلفات نامبرده می شود .

در همین راستا آرش یگانی مدیر عامل سابق میادین میوه و تر بار شهرداری کرج در گفتگو با خبر نگار ما خبر از ورود دستگاه های نظارتی به تخلفات مباشر خرید میوه های شب عید این سازمان می دهد.

وی تاکید می کند : اقدامات لازم و همکاری های مورد نیاز انجام شده و این دستگاه ها به جهت تعیین تکلیف نهایی در خصوص این تخلفات قاطعانی به این موضوع ورود کرده اند.

تلاش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر به منظور مشخص شدن نتیجه برخورد دستگاه خرید با تحلفات مباشر خرید میوه های شب عید ادامه دارد که در صورت قطعیت منتشر خواهد شد.///

 

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*