عطرت در کوی دل پیچید

روتیتر:دغدغه ارتقای ساختار تشکیلاتی و سیاسی کرج به «استان» از سفر دهه هفتاد رهبر معظم انقلاب اسلامی به این خطه شکل گرفت که ایشان عنوان «ایران کوچک» را برای این کلانشهر برگزیدند و توجه همگان را متوجه پتانسیل های بالای کرج در حوزه های صنعتی، تولیدی، کشاورزی و فرهنگی کردند؛ در اصل معظم له امروز قدم به بوستانی گذاشتند که نهالِ آن با دستان با برکت خودشان در زمین کاشته شده بود.

به گزارش روتیتر،امسال کرج به گونه ای دیگر به استقبال روز کارگر رفت و همه حسرت دست های پینه زده ای را خوردند که سعادتِ گره شدن در برابر رهبر معظم انقلاب اسلامی را داشتند تا فریادِ «جانم فدای رهبر» سر دهند و با تاکید بر اینکه «ما همه سرباز توایم خامنه ای / گوش به فرمان توایم خامنه ای» مشت های خود را به سمت «بدخواهانِ انقلاب و رهبری» نشانه روند.
یاد نامه کوکانِ شهرمان به آفتاب مهربانی افتادم که نوشته بودند؛ «آقاجان کرجی ها این روزها هر جمعه کوچه های شهر را آب و جارو می کنند و طلوع مشرق را انتظار می کشند؛ به یقین طلوع آفتاب نزدیک است….» می خواستم به آنها بگویم آری طلوع نزدیک بود و امروز همای سعادت بر شانه های شهرمان نشست. ای کاش از قبل اطلاع داشتیم تا با مژه ها و اشکِ چشم، مسیر حضور ایشان را آب و جارو کنیم.

امروز همه بلبلان نغمه مهربانی سر داده بودند و آسوده خاطر از اینکه تیم حفاظت و حراستی ها کاری به کارشان ندارد، از نزدیک به تماشای پنجه های مهربان آفتاب نشسته بودند و آرزو می کردند که ای کاش، دستِ مهربان این پدرِ دوست داشتنی بر سرِ آنان نیز کشیده شود.
بی شک به یُمن حضور با برکت ایشان، امسال استان البرز در سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» توفیقات زیادی در مباحث اقتصادی و صنعتی و تولیدی خواهد داشت و در عرصه های مختلف حرف های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.
ای کاش تیم برنامه ریزی این سفر، گوشه چشمی هم بر مردمانِ مشتاق و چشم انتظار شهر شهید پرور کرج، شهر حزب ا… می انداختند و مقدمات سخنرانی ایشان در جمع صدها هزار نفری مردم تدارک دیده می شد.
تار و پود وجود کرجی ها با عطر ولایت و امامت گره خورده و با محبت مقام معظم رهبری پیوندی ناگسستنی دارد. قطعا حسرتِ این جا ماندن از دیدار تا سالیان سال در دلِ مردمانِ البرز می ماند و کسی نمی تواند منکر بیش از ۱۷ سال انتظار برای سفر دوباره آفتاب مهربانی به خطه کرج شود.
دعای خیر و سلامتِ سرشار از ارادت و دوست داشتن کرجی ها همیشه و همیشه بدرقه راه مقام معظم رهبری بوده و هست و آرزو می کنیم به برکت قدوم ایشان و تدابیر حکیمانه معظم له شاهد سالی نیکو برای استانمان البرز باشیم.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*