۵۵ تقاطع غیرهمسطح در کرج با انجام مطالعات جامع حمل و نقل اجرایی می شود

روتیتر:معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج عنوان کرد: ۵۵ تقاطع غیرهمسطح در کرج احداث می شود که انجام مطالعات جامع حمل و نقل ترافیک پایه و مبنای آن است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی  روتیتر،علی اصغر کمالی زاده با بیان این مطلب افزود: این تقاطعات براساس طرح جامع حمل و نقل و ترافیک در دستور کار متولیان اجرای طرح های عمرانی قرار گرفته است.
وی عنوان کرد: عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح شهدای ارتش، مجموعه تقاطعات مهرویلا، حصارک، پل حافظ، کاج و پل میان جاده بر اساس اولویت آغاز می شود.
کمالی زاده با بیان اینکه چندین پروژه برای اجرا در دست برنامه ریزی است، گفت: اجرای تقاطع غیرهمسطح میدان سپاه، هفت تیر و چهارراه کارخانه قند، همچنین تقاطع غیرهمسطح خیابان گلزار و تعریض پل فعلی شهید سلطانی، مسیر جنوب به شمال از پروژه هایی است که در دستور کار مدیریت شهری برای اجرا قرار دارد.

وی اظهارداشت: طرح های‌ عمرانی‌ حکم‌ نبض‌ اقتصاد شهری را دارند و به‌ اعتبار این‌ طرح ها سرمایه ‌گذاری های‌ متعددی در شهر پایه گذاری می شوند.
‌کمالی زاده افزود: موفقیت‌ طرح ها به‌ معیار برجسته‌ای‌ در سنجش‌ و قضاوت‌ عملکرد دستگاه های اجرایی تبدیل ‌می‌شوند و در مورد شهرداری نیز اجرای پروژه های عمرانی بازتابی‌ از کار به‌ شمار می‌رود.
وی گفت: هدف مدیریت شهری کرج اعم از شهرداری و شورا احداث تقاطعات در کرج است به منظور روان سازی ترافیک شهر است.
بهره برداری از تقاطعات غیرهمسطح کرج راهکار رفع مشکل ترافیکی

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج با تاکید بر تدوین و اجرای طرح های کاربردی با محوریت کاهش بار ترافیکی اظهارداشت: کلانشهر کرج در این زمینه با تکیه بر اقدامات کارشناسی شده اجرای تقاطعات غیرهمسطح را از طریق مدیریت شهری در اولویت کاری خود قرار داده است.
کمالی زاده اظهارداشت: با افتتاح تمامی این پروژه ها گره ترافیکی این کلانشهر باز می شود و حمل و نقل عمومی روان خواهد شد که به طور قطع تمامی این اقدامات آرامش و آسایش شهروندان را در پی دارد.
وی با اشاره به واقع شدن کلانشهر کرج در مسیر مواصلاتی ۱۳ استان کشور بر توجه تمام مسئولان ذیربط در خصوص اجرای طرح های کلان با هدف کاهش بار ترافیکی این کلانشهر تاکیدکرد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*