کسب رتبه سوم املاک منطقه ۹ در بین مناطق ۱۲گانه

روتیتر:مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج از کسب رتبه سوم املاک منطقه در بین مناطق ۱۲ گانه کرج خبر داد.

به گزارش روتیتر،عباس سعیدی کیا ، ضمن تشریح اقدامات انجام شده در سطح منطقه اظهار داشت: کسب رتبه سوم املاک در بین مناطق ۱۲ گانه کرج یکی از اقدامات مهم و قابل توجه واحد املاک طی سال گذشته بوده است.
این مسئول اضافه کرد: این رتبه در حالی اخذ شده که بودجه مصوب در سال گذشته برای این منطقه بیشتر از دیگر مناطق بوده و حوزه املاک موفق به تملک و هزینه بودجه به میزان ۹۷/۶ درصد شده است.
وی در ادامه از تملک اولین پلاک ثبتی  ۲۰۹۳/۱۵۷ جهت طرح تعریض خیابان خان محمدی واقع در طالقانی جنوبی خبر داد و افزود:  این مهم یکی از دستاوردهای قابل توجه در ابتدای سال بوده که با تلاش همکاران حوزه املاک حمایت حاصل شده است.
ارسال ۲۲۶ فقره آرای بدوی در منطقه ۹ کرج
مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج در بخش دیگری از سخنان خود از ارسال پرونده های تجدید نظر و عدم تمکین به کمیسیون ماده صد خبر داد و افزود: ۲۶۶ فقره آرای بدوی از منطقه ارسال شده است.
سعیدی کیا تعداد آرای تجدید نظر را ۲۱۷ فقره، آرای هم عرض را ۱۱ فقره، پرونده های عدم تمکین را ۵۹ فقره، پرونده های مکاتبه ای را ۴۳ فقره و پرونده های اصلاحیه ای را ۱۳ فقره اعلام کرد.
این مسئول با اشاره به اینکه ۴۱ فقره پرونده رفع خلاف نیز به کمیسیون ماده صد ابلاغ شده است وصول جرائم بدوی را هفت میلیارد و ۷۰۴ میلیون و ۵۹۶ هزار و ۵۹۸ ریال، وصول آرای تجدید نظر را ۲۶۸ میلیاردو ۶۳۸ میلیون و ۷۹۱ هزار و ۸۰۶ ریال و وصول جرائم کمیسیون هم عرض را دو میلیارد و ۵۵۷ میلیون و ۳۲۱ هزار و ۳۵۴ ریال عنوان کرد.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*