انگیزه واگذاری باغ سیب به بنیاد از ابتدا اقتصادی بود/باغ سیب خط قرمز مدیریت شهری

روتیتر:عضو شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه انگیزه واگذاری باغ سیب مهرشهر به عنوان یکی از بهترین نمادهای باغشهر بودن کرج در ایام گذشته به بنیاد مستضعفان از ابتدا اقتصادی بوده است، اظهار داشت: بر همگان آشکار است که این بنیاد هیچ رسالتی در حوزه حفظ و نگهداری از درختان و محیط زیست بر عهده ندارد و انگیزه های اقتصادی محرک این واگذاری بوده است.

به گزارش روتیتر؛”روح ا… کیان” صبح امروز در جلسه ویژه رسیدگی به وضعیت باغ سیب مهرشهر بیان کرد: باید از کوچک ترین روزنه ها برای حفظ سرانه های فضای سبز شهر کرج که فاصله زیادی با استانداردهای جهانی دارد استفاده کرد نه آنکه پنجره بزرگی به نام باغ سیب مهرشهر را به روی مردم بست و در ازای درهم و دینار مردم را از داشتن گنجینه ای به این بزرگی محروم ساخت.
وی با بیان اینکه مردم در حال و آینده درباره عملکرد مسئولان قضاوت و اظهار نظر می کنند، گفت: سکوت در برابر فاجعه زیست محیطی در باغ سیب بزرگ ترین خیانت به مردم است و نباید اجازه داد افراد با پنهان شدن پشت القاب و مسئولیت ها به سمت فضای سبز و درختان حمله ور شوند و چنین جنایت هایی را مرتکب شوند.
وی با انتقاد شدید از مالکین برای تداوم این رفتار در دو گذشته بیان کرد: با بازداشت یک مدیر و چند کارگر افغانی گره ای از مشکلات باز نمی شود و بازدارندگی لازم را ندارد بلکه باید دید که چه کسی این دستورات را صادر می کند و با ریشه برخورد کرد.
کیان در پایان اعلام کرد: باغ سیب مهرشهر خط قرمز مدیریت شهری و شهروندان کرجی است و از مالکین این باغ می خواهم بیهوده خود را برای تغییر کاربری اراضی باغ خسته نکنند، چرا که در نهایت راه آنان به شورای شهر ختم می شود و ما زیر بار این دست خیانت ها نرفته و نمی رویم.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*