• تیر ۲۳, ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

مدیریت یکپارچه شهری فردیس را به سمت آبادانی سوق می دهد/نگاه شهردار کرج به فردیس نگاهی تمام شمول است

Byrotitr

آوریل 19, 2014

روتیتر:فرج الله ایلیات در نشست شهروند مسئول – مدیر پاسخگو که به همت امور فرهنگی مسجد امام حسین (ع) واقع در شهرک ۱۷ شهریور فردیس برگزار شد ، حاضر شده و ضمن استماع دیدگاه های شهروندان به دیدار جانباز پاسدار سردار حاج عباس ترابی رفت .

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر،فرج الله ایلیات با حضور در سلسه نشست های شهروند مسئول – مدیر پاسخگو که به همت امور فرهنگی مسجد امام حسین (ع) شهرک ۱۷ شهریور برگزار شد؛ حاضر و ضمن استماع نظرات شهروندان به بیان گزارشی از اقدامات شهرداری در راستای خدمت رسانی موثر به شهروندان پرداخت.

ایلیات در این مراسم که با استقبال کم نظیر شهروندان برگزار شد پس از اقامه نماز مغرب و عشاء با اشاره به اهمیت شهرستان فردیس و تصمیمات مهمی که برای تکریم شهروندان و خدمت رسانی موثر به آنان در سطوح عالی مدیریتی در حال اتخاذ است گفت: مهمترین موضوع برای اهالی فردیس همراهی کردن شهروندان و مسئولین در کنار هم با رویکرد ایجاد زیر ساخت های مناسب توسعه است.
وی افزود: شهردار کرج سال گذشته ۱۰ میلیارد تومان فراتر از بودجه مصوب و قانونی شهرداری منطقه ۱۰، برای خدمت رسانی در حوزه آسفالت و عمرانی به این منطقه اختصاص داده که پل زیرگذر شهید کچویی از دستاوردهای آن است.

نگاه مثبت شهردار کرج فردیس را به سمت آبادانی سوق می دهد
مدیر منطقه ۱۰ شهرداری کرج در بخش دیگری با اشاره به نگاه مثبت و تمام شمول علی ترکاشوند، شهردار کرج به امور شهری عنوان کرد: فردیس و موضوعات شهری مربوط به آن نیز برغم مستقل شدن ساختار اداری از دید مدیریت یکپارچه شهرداری کرج پنهان نمانده است و می توان اذعان داشت در این پروسه زمانی رویکرد و نگاه مثبت شهردار عامل مهمی برای سوق دادن منطقه به سمت آبادانی و پیشرفت است.
ایلیات ضمن قدردانی از معتمدین محل و شهروندان که در سخنان خود قدرشناس شهرداران قبلی نیز بودند با اشاره به ساختار درآمد – هزینه در شهرداری گفت: اگر امروز اعتماد و مشارکت شهروندان منطقه ۱۰ نبود هیچگاه این منطقه در میان مناطق کرج رتبه دوم عمرانی  را کسب نمی کرد و نمی توانست بودجه پیش بینی شده خود در سال ۹۲ به میزان ۱۰۰ در صد را محقق کند.
وی با اشاره به وجود معابر و بافت های فرسوده منطقه عنوان کرد: تا امروز با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان آسفالت و چهار میلیارد تومان جدول گذاری در این منطقه انجام شده است که به دستور شهردار کرج ۵ میلیارد دیگر نیز بر ظرفیت مالی شهرداری منطقه ۱۰ اضافه شده است.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری کرج گفت: شهرداری این منطقه با تکیه بر ظرفیت های موجو همچنین دید مثبت شهردار کرج و معیار قرار دادن شعار سال جاری مبنی بر سال فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی، متعهد می شود که تلاش و اهتمام جدی خود را  بر پیشرفت همه جانبه این منطقه و جلب رضایتمندی شهروندان معطوف کند.
ایلیات تاکید کرد: بی شک این مهم بدون حضور مردم در صحنه و همکاری آنها در قبول نقش مسئولیت های اجتماعی محقق نمی شود.

معتمدین محلی طرح های اولویت دار را به شهرداری منطقه معرفی کنند
مدیر منطقه ۱۰ شهرداری کرج خواستار مشخص کردن طرح های اولویت دار منطقه از سوی معتمدین محل شد و گفت: معتنمدین محل در کنار مشخص کردن این طرح ها، دیگر معضلات محلی را شناسایی و به آگاهی شهرداری برسانند تا این نهاد خدمت رسان پس از انجام اقدامات کارشناسی، اجرای این طرح ها را در برنامه های خود قرار دهد.
ایلیات اظهارداشت: کارشناسان توانمند شهرداری هم اکنون در حال تهیه برنامه های جدید خدمت رسانی هستند.
وی با اشاره به تجهیز مبلمان پارکهای منطقه در سال جاری نسبت به موضوع ایستگاه آتش نشانی شهرک ۱۷ شهریور که از تقاضاهای شهروندان می باشد نیز توضیحاتی ارائه داد و ابراز امیدواری کرد: پیش از فرا رسیدن فصل تابستان، ایستگاه مذکور راه اندازی شده و به شهروندان ارائه خدمت کند.

در پایان مراسم نیز از سوی اهالی شهرک ۱۷ شهریور و مسجد امام حسین (ع) به پاس زحمات فرج الله ایلیات، مدیر منطقه ۱۰ شهرداری کرج، هدیه و لوح سپاس اهدا شد، سپس به منظور ادای احترام به جایگاه رزمندگان و جانبازان، مدیر منطقه با همراهی معتمدین محل با جانباز پاسدار عباس ترابی دیدار کردند و در جریان این دیدار در خصوص نحوه رسیدگی به نیازمندی های این رزمنده و یادگار دوران دفاع مقدس به گفتگو نشستند.
لازم به ذکر است که قبل از شروع مراسم، فرج الله ایلیات در کنار معتمدین محلی و خانواده معظم شهداء و ایثارگران از منزل جدید امام مسجد که با کمک های شهرداری منطقه ۱۰ بازسازی شده بود ، بازدید و اقدام به افتتاح آن کرد . همچنین در ابتدای مراسم و پس از اقامه نماز مغرب و عشاء، محمدباقر فرهند به نمایندگی از اهالی به تشریح معضلات و مشکلات منطقه و تقاضاهای اهالی از شهرداری پرداخت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *