آمریکا و صهیونیست‌ها پشت پرده ربایش مرزبانان ایرانی هستند

روتیتر:کارشناس مسائل سیاسی گفت: وقتی آمریکایی‌ها ملت ایران و نظام اسلامی را تهدید می‌کنند همه گزینه‌ها روی میز است، یکی از اهداف آنها اقدامات تروریستی علیه کشورمان توسط گروهک‌های تروریستی است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر به نقل از فارس ،سردار یدالله جوانی کارشناس مسائل سیاسی  با اشاره به نقش آمریکا و کشورهای غربی در ربودن مرزبانان ایرانی اظهار داشت: اگر ما مروری بر اتفاقات ضد امنیتی پشت صحنه کشورمان داشته باشیم می‌بینیم که آمریکا، صهیونیست‌ها و سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای منطقه که همسو با نظام سلطه هستند، فعال‌اند.

سردار جوانی افزود: وقتی آمریکایی‌ها ملت ایران و نظام اسلامی را تهدید می‌کنند که همه گزینه‌ها روی میز است، یکی از اهداف آنها اقدامات تروریستی و بی‌ثباتی در کشورهاست که البته تا کنون موفق نشده‌اند.

این کارشناس مسائل سیاسی بر همین اساس به ثبات جمهوری اسلامی در منطقه اشاره کرد و ادامه داد: دشمنان هر از چندی اقداماتی همچون ربایش سربازان ایرانی انجام می‌دهند و اقدام گروهک‌های تروریستی وابسته نیز به دلیل وضعیت ناپایدار امنیت در پاکستان صورت می‌گیرد.

وی در ادامه به موضع دوگانه غربی‌ها در برخورد با حقوق بشر پرداخت و تصریح کرد: بررسی رفتار دوگانه غرب و کشورهای اروپایی در بحث حقوق بشر نشان می‌دهد آنها به هیچ عنوان به دنبال تأمین حقوق بشر در جهان نیستند و فقط این مسئله را در راستای منافع خود مطرح می‌کنند.

سردار جوانی با اشاره به سفر اخیر اوباما به عربستان سعودی، به نقض گسترده حقوق بشر در این کشور پرداخت و یادآور شد: یک خاندان ده‌ها سال است که بر مردم عربستان حکومت می‌کند و مردم این کشور به ویژه زنان از حقوق اولیه خود نیز محروم هستند اما می‌بینیم آقای اوباما در سفر به عربستان هیچ اشاره‌ای به نقض حقوق بشر ندارد.

این کارشناس مسائل سیاسی در پایان تأکید کرد: بهره‌برداری سیاسی در راستای منافع و نگاه ابزاری غربی‌ها به مسئله حقوق بشر باعث رفتار دوگانه آنها با این موضوع شده است.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*