مجوز رییس جمهور برای برکناری یکی از مدیران ارشد استان البرز/تدبیر دولت امید مردم

روتیتر:بر اساس اخبار منابع آگاه دکتر حسن روحانی رییس جمهور مردمی ، مدبر و ولایتمدار ایران تلویحا اجازه برکناری یکی از مسوولان ارشد استان را صادر کرده است .

به گزارش روتیتر به نقل از یک منبع آگاه که خواست نامش فاش نشود رییس دولت تدبیر و امید در راستای افزایش امید بخشی و تدبیر دولت یازدهم به وزیر کشور اجازه داده تا تغییراتی در یکی از مدیریت های ارشد استان البرز ایجاد و مسوول مربوطه را تغییر دهد .

گرچه هنوز منابع رسمی این خبر را تایید و یا تکذیب نکرده اند اما این خبر ماه ها است که در کانون توجهات و انتظارات دلسوزان و آگاهان  استان شهید پرور البرز قرار گرفته است .

بر این اساس پس از ماه ها پیگیری دلسوزان استان البرز بویژه نخبگان ،خانواده معظم شهدا، نمایندگان و  بالاخص پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر و هفته نامه البرز فردا و یکی دو رسانه دیگر ، در خصوص انتقال سوء عملکرد یکی از مدیران ارشد استان البرز، بالاخره رییس جمهور در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید و در جهت جلب رضایت نظر مردم و افزایش خدمت رسانی در استان شهید پرور البرز و عمل به برنامه های اعلامی که در اکثر آنها توانسته نقاط تاریکی را روشن و امیدهای بسیاری را ایجاد نماید ، در اقدامی مدبرانه اجازه  برکناری یکی از مدیران ارشد استان البرز را صادر نموده است .

بر اساس گزارش های موجود عملکرد این مدیر به رغم تلاش ها ی بسیارش نتوانسته توقعات به حق و قانونی دولت تدبیر و امید و دلسوزان استان البرز را فراهم آورد به نحوی که  طی ۷ ماه گذشته عملکرد این مدیر به اعتقاد کارشناسان و آگاهان  موجب عقبگرد و سکون توسعه استان شده  و زمینه برخی  انتصاب های غیر قانونی و خارج از ضابطه  را فراهم آورده است .

وزیر کشور نیز بر همین اساس توانسته اجازه تغییر این مدیر را از رییس جمهور مردمی ایران و رییس دولت تدبیر و امید اخذ نماید تا  مقدمات انتصاب  فردی شایسته و توانمند ، قانونمند،مومن،متعهد،دلسوز و پایبند تر به سیاست های دولت تدبیر و امیدو منویات  رهبری  فراهم شود.

به گزارش روتیتر به نقل از یک منبع آگاه در وزارت کشور این اقدام مردمی و انقلابی  دکتر حسن روحانی رییس جمهور مردمی ایران به دنبال افزایش نا کارآمدی و سوء عملکرد های این مسوول که بیشتر معطوف به انتصاب های خارج از قانون و فراموش شدن برنامه های توسعه استان و اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید شده بود انجام شده است چراکه یکی از مهمترین برنامه های دولت تدبیر و امید شایسته سالاری ، افزایش امید در جامعه و انتصاب های ضایطه مند و شایسته سالاری و قانونمداری بوده است که متاسفانه به اعتقاد آگاهان و بر  اساس شواهد و قراین، این مسوول ارشد استان البرز نتوانسته  سیاست های دولت تدبیر و امید را در جهت افزایش رضایتمندی و امید بخشی در استان البرز ایجاد نماید .

پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر که همواره از بدو تاسیس در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و قوانین جاری و ساری و منافع  و مصالح مردم سعی داشته به انعکاس عملکرد مسوولان استان البرز و کشور بپردازد به جهت جلوگیری از ایجاد شایبه و جلوگیری از تخریب وجهه و شخصیت افراد به رغم اطلاع ، از ذکر نام این مسوول خود داری می کند.

همچنین این پایگاه آمادگی دارد تا در راستای عمل به رسالت اصیل ، قانونی و خبری خود  اظهار نظر رسمی مسوولان در این زمینه را انعکاس دهد.

5 Comments

  1. با سلام و تبریک سال نو به همه همکاران استانداری در خصوص خبر فوق همه خیلی شگفت زده و خرسند شدیم همه کارکنان از اینکه این اتفاق بیفتد شامان می شوند و به برکت این خبر یکروز حقوقشان را خیرات خواهند داد لطفا خبرات تکمیلی تر آرائه نمایید

  2. با سلام متاسفانه عمل کرد اقای استاندار اینقدر ضعیف بوده که قابل دفاع نیست امیدوارم ٣گزینه پیشنهادی أقایان نجار استاندار سابق کرمان و أنصاری استاندار إصلاح طلب زنجان بتوانند بدون هاشیه بعد از انتخاب توسط هیئتها دولت کار کنند 

  3. دوستانی که لایک منفی میزنند احتمال جز نیرو های اقای ت- ل مدیر … ….. هستند چون به دلیل مشکل نرم افزاری سایت یه نفر نباید بیشتر از یک لایک مثبت یا منفی بزند که در این سایت محدودیت نیست

  4. ما مردم البرز منتظر برگشت استان مان به روز های اوج پیشرفت هستیم
    مسىولین رسیدگی لطفا
    !!!!!!؟

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*