اختصاص ۲۵ میلیارد تومان بودجه فرهنگی و ورزشی در شورا/ فرهنگ با تفکر بسیجی ارتقاء یابد

روتیتر:رئیس شورای اسلامی شهر کرج از اختصاص ۲۵ میلیارد تومان بودجه فرهنگی و ورزشی در شورای اسلامی شهر کرج خبرداد.

به گزارش روتیتر،محمود دادگو ظهر امروز در گردهمایی ائمه جماعات و بسیجیان حوزه ۸ بسیج شهرداری کرج با شهردار و اعضای شورای شهر ضمن اعلام این خبر اظهارامیدواری کرد: این بودجه مطلوب و متناسب با نیازهای فرهنگی شهر هزینه شود.
وی با بیان اینکه تنها صرف هزینه تضمین اجرای موفق طرح ها و برنامه های فرهنگی نیست، عنوان کرد: کار فرهنگی بیشتر از آنکه نیاز به هزینه و منابع مالی داشته باشد، نیازمند تفکر و ایده پردازی است که در این زمینه تفکر بسیجی بسیار موثر  و کارآمد است.
دادگو بر ضرورت مهیا کردن فرصت های مناسب جهت اجرای طرح ها و برنامه های فرهنگی وسیع و کلان تاکید کرد و افزود: انجام برنامه های فرهنگی مناسب و ایده آل و تلاش برای فرهنگسازی عمیق معضلات اجتماعی را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد.
فرهنگ با تفکر بسیجی ارتقاء یابد
رئیس شورای اسلامی شهر کرج در بخشی دیگر از سخنان خود با تاکید بر اینکه، تفکر بسیجی باید سرلوحه همه امور فرهنگی قرار گیرد، افزود: فرهنگ باید با تفکر بسیجی ارتقاء یابد زیرا در اینصورت می توان به فرهنگسازی عمیق بر پایه اصول و ارزش های اسلامی امیدوار بود.
دادگو با عنوان اینکه امور فرهنگی در مجموعه مدیریت شهری کرج بر اساس تفکر بسیجی هدایت و رهبری شود، گفت: شورای شهر آماده همکاری با بسیج در زمینه اجرای طرح های فرهنگی است.
وی با اشاره به جایگاه ارزشمند فرهنگ در جامعه و تاثیر آن در امور مختلف گفت: کار فرهنگی ماندگار است و این ویژگی تعهد و مسئولیت متولیان فرهنگ را در اشاعه و توسعه فرهنگ و اجرای برنامه های فرهنگی دوچندان می کند.

دادگو با اشاره به تقارن ایام فاطمیه و عید نوروز تاکید کرد: با درایت و فرهنگسازی اقدام به برگزاری مراسم این ایام ارزشمند کنیم.

پیشرفت پروژه های عمرانی مطلوب است

رئیس شورای اسلامی شهر کرج در ادامه با ارزیابی مثبت از پیشرفت پروژه های عمرانی در سطح شهر، گفت: کارهای عمرانی که در شهر کلید خورده است با همپوشانی مسئولان و مدیران شهری به نحو مطلوبی در حال اجرا است.

دادگو با اشاره به افتتاح پروژه شهید کچویی اظهارامیدواری کرد: با افتتاح و بهره برداری از این پروژه معضلات ترافیکی کاهش یابد.

وی تاکید کرد: همه اقداماتی که در سطح شهر و در عرصه های مختلف عمرانی، خدماتی، فرهنگی صورت می گیرد باید به گونه ای باشد که نمود و نتیجه آن مشهود باشد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*