شهر مهیای میهمانان بهاری شود

روتیتر:معاون خدمات شهری شهرداری کرج بر ضرورت اجرای طرح های نوروزی تاکید کرد و گفت: شهر با همکار ی تعامل سازمانها و معاونت های شهرداری برای ورود میهمامان نوروزی آماده شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی روتیتر،حسن مدیرروستا در جلسه ” ستاد استقبال از بهار ” در جمع نمایندگان سازمان ها و معاونین بخش های مختلف شهرداری، با تاکید بر ضرورت تحقق طرح های نوروزی از سوی این سازمان ها و معاونت ها گفت: در ایام نوروز کرج میزبان شمار زیادی مسافر از اقصی نقاط کشور است و این امر نیاز به اجرای طرح های مختلف نوروزی را در عرصه های مختلف دو چندان می کند.
وی با اشاره به حضور قومیت های مختلف در کرج در ایام نوروز اظهارداشت: از اقداماتی که انجام آن می تواند فرصتی برای شناساندن کرج در کشور باشد، اجرای طرح های فرهنگی و اجتماعی است.

مدیر روستا معاون خدمات شهری شهرداری کرج

این مسئول اظهارداشت: با توجه به اینکه، کرج محل اسکان اقوام مختلفی از ایران زمین است، می توان اقدامات گسترده و کلانی را در زمینه فرهنگی و اجتماعی با محور شناساندن این کلانشهر انجام داد.

مدیرروستا با تاکید بر ضرورت اجرای طرح های نوروزی عنوان کرد:  تحقق این امر باید در دستور کار سازمان ها و معاونت های ذیربط قرار گیرد.

کلیه حفاری ها به مدت یک ماه تعطیل است

معاون خدمات شهری شهرداری کرج در ادامه با بیان اینکه، کلیه حفاری ها به مدت یکماه تعطیل است، بیان کرد: شناسایی، ترمیم و لکه گیری آسفالت سطح معابر شهر، جمع آوری خاک و نخاله، بازسازی، ترمیم و رنگ آمیزی خطوط ترافیکی از اقداماتی است که با هدف فراهم آوردن تسهیلات و رفاه حال شهروندان و مسافران نوروزی اجرایی می شود.

مدیرروستا، اجرای طرح های زیباسازی را مهم ارزیابی کرد و گفت: اجرای این طرح ها نقش بسزایی در ارتقاء روحیه شادابی شهروندان و میهمانان نوروزی ایفا می کند.

وی، نظافت کلیه پارکها، ساماندهی آبنماها و روشنایی پارکها و… را مهم ارزیابی کرد و گفت:  شستشوی کلیه جداول سطح شهر و پاکسازی تبلیغات غیرمجاز، اتلاف سگهای ولگرد، ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی شهر و  رفع کلیه خاموشی های از دیگر اقدامات مهمی است که با محوریت کمیته استقبال از بهار اجرایی می شود.

وی اظهارداشت:  همسطح سازی دریچه های منهول در خیابان های سطح شهر نیز باید در دستور کار مسئولین ذیربط قرار گیرد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*