مرتضوی: تخریب فاضل لاریجانی سناریوی احمدی نژاد و به اصرار او بود

روتیتر: مرتضوی در یکی از سخنان تکان دهنده خود تاکید کرده است که بارها به احمدی نژاد گفته بودم که این کار یعنی سناریو چینی علیه فاضل لاریجانی خلاف اخلاق اسلامی است اما  او اصرار داشت که این کارانجام شود.

به گزارش روتیتر ، روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:

رئیس سابق سازمان تأمین اجتماعی اعلام کرد از طرف احمدی نژاد برای توطئه‌‌چینی علیه فاضل لاریجانی تحت فشار بوده است. به گزارش صلح نیوز، سعید مرتضوی اخیراً در جلسه‌ای با برخی از مدیران سابق تأمین اجتماعی که در دفتر وی در خیابان شهید بهشتی برگزار شده، با صراحت اعلام داشته است: از روزی که فشارها برای برکناری من از رأس سازمان تأمین اجتماعی افزایش پیدا کرد، احمدی نژاد سناریوی فاضل لاریجانی را برای من ترسیم و طراحی کرد.

مرتضوی گفت: در دوهله اول با این اقدام مخالفت کردم و برای آقای احمدی نژاد برهان و منطق خود را بازگو کردم که این کار خلاف اخلاق اسلامی و مصلحت نظام است اما ایشان برای خودشان منطق خاصی داشتند.

وی تاکید کرد: اصرارهای من مؤثر واقع نشد و در نهایت بافشارهای احمدی نژاد مجبور شدم طراحی آن موضوع را با کمک برخی از دوستان در تأمین اجتماعی دنبال کنم. مرتضوی گفت: روز استیضاح وزیر کار نیز باز با پخش فیلم مذکور از سوی احمدی نژاد در صحن علنی مجلس مخالف بودم و مخالفت خود را به آقای مشایی اعلام کرده بودم اما احمدی نژاد در این رابطه حرف هیچ کسی را گوش نکرد و تنها به دنبال زدن ضربه زدن به رئیس مجلس بود.

مرتضوی در پایان اظهار کرد: وارد مهلکه‌ای شده‌ام که از اول با آن مخالف بودم، حالا به جای پاسخگویی احمدی نژاد من باید پاسخگو باشم!”

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*