دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی البرز مردم را به حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن

روتیتر،در آستانه برگزاری حماسه ملی، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز در اطلاعیه ای مردم را به حضور در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش روتیتر،در این اطلاعیه آمده است: اینک در آستانه سی و پنجمین سالگرد پیروزی غرورآفرین و شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و در طلیعه آفتاب سی و ششمین بهار ، ˈ استقلال، آزادی، جمهوری اسلامیˈ ، مردم استان همراه با ملت شجاع و رشید ایران اسلامی همه با هم با اراده های پولادین و عزمی راسخ، استوار و پابرجا به استواری البرز، با گام هایی بلند به بلندای حقیقت تاریخ حضور خواهند داشت .
این بیانیه می افزاید : مردم البرز این بار در آستانه آغازسی وششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی درصفوفی متحد و یکپارچه، همدل، همگام و همصدا، لبیک گویان به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی، در راهپیمایی عظیم یوم الله ۲۲ بهمن با آرمان های والای امام راحل عظیم الشان و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کرده و راه شهدا و امام شهیدان را ادامه می دهند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز ضمن پاسداشت این حماسه عظیم از عموم مردم ولایت مدار ، انقلابی و همیشه در صحنه دعوت به عمل می آورد بار دیگر با شرکت درراهپیمایی ۲۲ بهمن این حماسه ماندگار حمایت همه جانبه خود را از ولایت مطلقه فقیه حضرت امام خامنه ای ( مد ظله العالی) به منصه ظهور رسانند.
مراسم راهپیمایی روز سه شنبه بهمن ماه سال جاری ساعت ۳۰ : ۹ صبح همزمان در تمامی شهرهای استان و سراسر کشوربرگزار می شود.
دراین اطلاعیه مسیرهای راهپیمایی در مرکز کرج اعلام شده است :
مسیر شماره یک : چهارراه امام (ره) – میدان کرج ـ میدان شهدا – میدان شهید آجرلو( میدان سپاه )
مسیر شماره دو: میانجاده ـ سه راه رجایی شهر ـ میدان شهید آجرلو ( میدان سپاه )
دراین اطلاعیه آمده است: ویژه برنامه راهپیمایی ۲۲ بهمن ساعت ۱۰:۳۰ در میدان شهید آجرلو (میدان سپاه) وبا سخنرانی دکتر سعید جلیلی برگزارخواهد شد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*