عطایی :فرهنگ سرای کلاک به زودی بهره برداری می شود/اختصاص دو میلیارد تومان به ساماندهی رودخانه کرج

روتیتر: حسین عطایی در جلسه مشورتی معتمدین محل کلاک با حضور عده ای از اعضای شورای اسلامی شهر کرج، عملکردی از اقدامات انجام شده در این محله را ارائه داد.
به گزارش  روتیتر ٰاین مسئول در خصوص تعیین تکلیف اراضی و املاک کلاک نو، بیان کرد: بر اساس مکاتبات شهرداری مقرر شده که افراد با مبالغ اندک بتوانند زمین را تملک و آن را سند دار کنند.
وی در ادامه سخنان خود با اشاره به احداث مراکز فرهنگی ورزشی و نقش موثر آنها در کسب رضایت شهروندان از افتتاح فرهنگسرای کلاک در هفته های آینده خبر داد و با ذکر اسامی باشگاه های ورزشی موجود در سطح منطقه، بر پیگیری جدی در جهت توسعه فضای سبز تاکید کرد.
منطقه ۱۱ از حاشیه به متن آمده است
در این جلسه حمید رضا ابوالحسنی عضو شورای اسلامی شهر کرج سرعت پیشرفت را مطلوب ذکر و عنوان کرد: تلاش های مثبتی در منطقه ۱۱ شهرداری کرج صورت گرفته است.
این مسئول با اشاره به اینکه این منطقه اقدامات موثری در زمینه های مختلف انجام داده است، اضافه کرد: منطقه ۱۱ شهرداری کرج از حاشیه به متن آمده است.

اختصاص دو میلیارد تومان اعتبار در تکمیل ساماندهی رودخانه کرج
غفور قاسمپور عضو دیگر شورای اسلامی شهر در ادامه این جلسه از اختصاص دو میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه ساماندهی رودخانه کرج خبر داد و افزود: این مهم اقدامی موثر از سوی شورا برای توسعه منطقه و رفاه شهروندان اهالی کلاک به شمار می رود.
این مسئول همچنین ضمن تشکر از اقدامات انجام شده در منطقه در خصوص رفع معضل ترافیک بلوار خلج آباد و خیابان های اطراف به تشریح و توضیح امتداد پروژه بزرگراه همت و لینک های کمربند جنوبی  و شمالی پرداخت.
وی تلاش مجموعه مدیریت در منطقه ۱۱ شهرداری کرج را زیربنایی و اساسی ذکر و اظهار امیدواری کرد: با ادامه این روند این منطقه گام های مثبتی به سوی پیشرفت بر دارد.

سال ۹۳ سال پیشرفت و توسعه برای منطقه
در ادامه این جلسه خسرو سرحدی از دیگر اعضای شورای اسلامی شهر کرج در سخنان خود به طرح های عمرانی انجام شده و در دست اقدام اشاره کرد و گفت: با توجه به فعالیتها و تلاش صورت گرفته از طریق مدیریت منطقه ۱۱، سال ۹۳ سال پیشرفت و توسعه برای منطقه است.
اجرای طرح های نوین شهری امتیاز ویژه برای شهروندان

بهنام محمودی نیز در این جلسه خطاب به شهروندان از موقعیت استثنایی محدوده کلاک و خلج آباد و مستعد بودن آن از لحاظ گردشگری و اجرای طرح های نوین شهری بعنوان امتیاز ویژه که در اختیار مردم این منطقه است یاد کرد.
وی ادامه داد: تاکنون اقدامات عمرانی و خدماتی مؤثری انجام شده و تلاش مدیریت و پرسنل منطقه ۱۱ در توسعه فضای سبز، زیباسازی، ایجاد پارک محله ها، پاکسازی نقاط مخروبه و ارائه و پیگیری طرح های ماندگار چشمگیر بوده است.
در این جلسه اعضای شورای اسلامی شهر کرج با قبول مشکلات موجود در برخی زمینه ها، تحقق رفع معضلات را نیازمند همکاری و همدلی شهروندان عنوان کردند.
مدیر منطقه ۱۱ شهرداری کرج نیز خاطر نشان کرد: شهرداری در کنار شهروندان قرار دارد و برای پیشرفت و آبادانی منطقه ضمن استقبال از پیشنهادات مردم، از آنها برای مشارکت در امور شهری دعوت می کنیم.
معتمدین محلات این منطقه نیز در این نشست آمادگی خود را برای یاری رساندن به شهرداری در زمینه های گوناگون برای پیشبرد امور و ارتقاء سطح خدمات رسانی اعلام کردند.
تعیین تکلیف اراضی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و املاک قولنامه ای، کمبود فضاهای فرهنگی ورزشی، فضای سبز، معضل ترافیک و بحث آرامستان کلاک اهم مطالبی بود که توسط معتمدین مطرح شد.
لازم به ذکر است این جلسه با حضور معتمدین محله های خلج آباد، کلاک نو، کلاک بالا، اعضای شورای اسلامی شهر ابوالحسنی، قاسمپور، سرحدی و محمودی و مدیر منطقه ۱۱ شهرداری کرج برگزار شد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*