فیض مدیر عامل سازمان زیباسازی کرج: زیرساختهای زیباسازی در مناطق تقویت شوند

روتیتر:مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج با بیان اینکه، زیرساخت های زیباسازی در برخی مناطق مطلوب است، بر ضرورت احیاء و تقویت این زیرساخت ها در سایر مناطق تاکید کرد.

به گزارش ژایگاه خبری و تحلیلی روتیتر،رضا فیض با بیان این مطلب افزود: وظایف سازمان زیباسازی بسیار گسترده است و بسیار بیشتر از آن چیزی که در اذهان عمومی در رابطه با زیباسازی  و نقش آن وجود دارد، می باشد.

وی با بیان اینکه، تصویری که همگان از  سازمان زیباسازی و وظایف ذاتی آن دارند، این است که همه زوایای بصری شهر باید زیبا باشند، گفت: همه اهتمام و تلاش سازمان نوپای زیباسازی نیز تحقق این مهم از طریق تدوین برنامه ها و اجرای طرح های کارآمد است.
برنامه های زیبا سازی گسترده و زمینه های اجرای آن محدود است
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج با اشاره به گستردگی برنامه ها و اهداف این سازمان، محدودیت های اجرایی برنامه ها را یادآورشد و گفت: اولویت اصلی سازمان رفع این محدودیت ها و اجرای گسترده طرح های زیباسازی است.
فیض اظهارداشت: تعامل و هماهنگی بین سازمانی، راهکاری مهم و کارآمد برای اجرای گسترده طرح های زیباسازی و رفع برخی محدودیت ها می باشد.

وی عنوان کرد: سازمان زیباسازی انجام وظایف بسیار متعددی را بر عهده دارد و با توجه به تاثیر اقدامات برخی سازمان های ذیربط، می توان گفت، برخی اقدامات این سازمان بلاتکلیف بین سازمان ها و مناطق مانده است.

ضرورت تشکیل اتاق فکر
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج در بخش دیگری از سخنان خود،” تشکیل اتاق فکر ” در سازمان زیباسازی را مهم و ضروری دانست و افزود: تشکیل این اتاق و بهره گیری از افکار و ایده های خلاق می تواند زمینه ساز تحقق اهداف کلان سازمان در رابطه زیباسازی سیما و منظر شهر شود.
فیض خاطرنشان کرد:  رسیدن به اهدافی که در سازمان زیباسازی تعریف می شود، بسیار مهم است زیرا به طور مستقیم با روحیه شهروندی ارتباط دارد.
وی از اولویت های مهمی که سازمان در گام نخست پیگیر انجام آن است را، جمع آوری نازیبایی های شهری ذکر و عنوان کرد: علاوه بر این با توجه به اجرای ضعیف نورپردازی، این امر در اولویت برنامه های سازمان قرار دارد.
فیض، تدوین  طرح جامع زیباسازی را از برنامه های مهم سازمان ذکر و عنوان کرد: تهیه این طرح سازمان را در اجرای طرح ها و اهداف کوتاه، میان و بلند مدت یاری می کند.
حذف آشفتگی های بصری در نقاط پر تردد

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج گفت: حذف آشفتگی های بصری به ویژه در نقاط و مسیرهای پرتردد در دستور کار می باشد.

فیض، همچنین بر ضرورت فعالسازی واحدهای زیبا سازی مناطق شهرداری کرج تاکید کرد و این امر را زمینه ساز تقویت زیرساخت های زیباسازی در سطح مناطق دانست.

وی با اشاره به موضوع درآمدی و ساماندهی این مهم، عنوان کرد: از دیگر اقدامات مهمی که از سوی این سازمان به جد پیگیری می شود، ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی و تابلوهای مشاغل طبق آیین نامه موجود است.

فیض گفت: با انجام این مهم از اعمال سلیقه در ساختارهای بصری شهر پیشگیری می شود.

ضرورت تعامل با رسانه ها
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج بر ضرورت تعامل این سازمان و رسانه ها به ویژه رسانه تخصصی شهرداری تاکید کرد و تحقق این مهم را برای پیشبرد برنامه ها و اهداف سازمان ضروری و حائز اهمیت دانست.
فیض با بیان اینکه، اطلاع رسانی حرف اول را می زند بر ضرورت تعامل بیشتر سازمان زیباسازی و مجموعه پایگاه خبری به عنوان رسانه تخصصی شهرداری کرج، تاکید کرد و گفت: سازمان زیباسازی اهتمام ویژه ای برای تقویت ارتباط با این مجموعه خبری دارد.

این مسئول با بیان اینکه، زمینه های موثر برای تعامل بیشتر سازمان زیباسازی و پایگاه خبری فراهم شده است اظهارامیدواری کرد: سعی کردیم روابط عمومی سازمان برای ایجاد ارتباط بیشتر و موثر تر با رسانه ها به نحو مطلوبی تقویت شود.
وی در پایان موفقیت پایگاه خبری مدیریت شهری کرج در یازدهمین جشنواره روابط عمومی های برتر کشور را به عوامل این مجموعه تبریک گفت.
همچنین در این دیدار احمد خیری مشاور رسانه ای و مدیر پایگاه خبری نیز به تشریح فعالیت بخش های مختلف این پایگاه پرداخت.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*