کلانشهر کرج نیازمند کلان نگری است

روتیتر:فرماندار کرج تأکید کرد: کلانشهر کرج نیازمند کلان نگری مدیرانی است که اندیشه هایی کلان نگر دارند.
به گزارش روتیتر ، محمد تقی ایرانی در نخستین جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: کرج، ایران کوچک و قلب تپنده البرز است و حضور در این شهرستان یکی از فرصت های ارزشمند برای توسعه است و برای تحقق آن شهر کرج به مدیران پرتلاش، دلسوز، توانمند نیازمند است.
کرج جای آموزش و امتحان دادن نیست
فرماندار کرج تصریح کرد: کرج شهری برای آموزش و امتحان پس دادن نیست و مدیران شهرستانی باید در اختیار دولت و مردم باشند و برای مشکلات برنامه ریزی کنند.
وی همچنین بر حضور اول وقت در جلسات اداری تأکید کرد و افزود: نظم و انضباط و حضور به موقع در جلسات باید در صدر اولویت های مدیران باشد و نباید شاهد آشفتگی در جلسات و برنامه ها باشیم.
کلانشهر کرج را با نگاهی کلان ببینیم
دکتر ایرانی در ادامه بیان کرد: کلانشهر کرج نیازمند کلان نگری مدیرانی  است که اندیشه هایی کلان نگر دارند.
معاون استاندارالبرزوفرماندارکرج تصریح کرد: مدیری که بعد از ساعت اداری تلفن همراه اش خاموش است و در دسترس نیست، مورد نیاز ما نخواهد بود.
برنامه های ستاد دهه فجر را ویژه ببینید
دکترایرانی در ادامه با اشاره به ایام الله دهه فجر گفت: اولین دهه فجر در دولت تدبیر و امید را پیش رو داریم و باید برنامه های مطلوبی در ستاد دهه فجر تدوین شود و اقتدار و جایگاه با عظمت انقلاب شکوهمند اسلامی در ۲۲ بهمن ماه به تجلی هر چه بیشتر برد، در این راستا مدیران باید برنامه های این دهه را ویژه ببینند.
معاون استاندارالبرزوفرماندارکرج افزود: حضور جوانان به عنوان سرمایه های نظام اسلامی در این ایام باید چشمگیر باشد.
تشکیل منظم شورای اداری شهرستان کرج، تشکیل جلسات ستاد تنظیم بازار در کرج به منظور تأمین مایحتاج مردم و ایجاد تعادل در نرخ کالاهای مصرفی، ساماندهی دستفروش ها و … از دیگر تأکیدات فرماندار کرج در جلسه شورای اداری این شهرستان بود.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*