پایان سال ۹۲ آخرین زمان اخذ مجوز پایگاه های خبری استان البرز

روتیتر:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز اعلام کرد: سایت ها و پایگاه های خبری استان تا پایان سال ۹۲ باید نسبت به دریافت مجوز اقدام کنند.

به گزار ش روتیتر،سید موسی حسینی کاشانی با اعلام این خبر گفت: بر اساس ماده یک قانون مطبوعات سایت‌های خبری باید تا پایان سال ۹۲ برای تشکیل پرونده و اخذ مجوز اقدام کنند.

مسئولان سایت های خبری استان ملزم به تشکیل پرونده هستند

وی افزود: بر اساس اطلاعیه معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مسئولان سایت‌های خبری هم باید مانند متقاضیان نشریات مکتوب تشکیل پرونده داده و مجوز دریافت کنند.

این مقام مسئول بیان کرد: بدیهی است سایت‌هایی که برای دریافت مجوز اقدام نکنند مشمول تبصره الف ماده ۷ قانون مطبوعات نسبت به سایت‌های فاقد مجوز و ضمانت اجرای قانونی ناشی از آن خواهند شد.

حسینی کاشانی ابراز داشت : با صدور مجوز برای فعالیت سایت‌ها و پایگاه های خبری نظارت بر نحوه فعالیت سایت‌ها ممکن خواهد شد و اشتباهات رخ داده از این طریق قابل پیگیری است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز اضافه کرد: دریافت مجوز از سوی سایت ها موجب به رسمیت شناخته شدن آن ها می شود و به تبع آن امکان حمایت از اینگونه سایت ها  نیز بیشتر خواهد شد.

این مسئول در پایان سخنان خود گفت : سایت ها و پایگاه های خبری فاقد مجوز برای گرفتن مجوز به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر کرج مراجعه کنند.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*