ترکاشوند: نگاه افکار عمومی منوط به کارکرد روابط عمومی ها است

روتیتر:شهردار کرج با بیان اینکه بازتاب مطلوب عملکرد شهرداری در نگاه افکار عمومی منوط به کارکرد روابط عمومی ها است، گفت: فعالیت مطلوب پایگاه خبری موجب احراز عنوان منتخب روابط عمومی الکترونیک در سطح کشور شد.

به گزارش روتیتر،علی ترکاشوند  از روابط عمومی ها به عنوان نقش آفرینان اصلی سازمان ها یاد کرد که با تدبیر و خلاقیت اندیشه های فکری خاصی را همسو با اهداف مدیریتی تبیین می کنند.
ترکاشوند با عنوان اینکه روابط عمومی ها نیاز به ارتقاء جایگاهی بیش از آنچه امروز در کشور جاری و ساری است، دارند، عنوان کرد: این حوزه، سازمانها، نهادها، و ادارات را در زمینه های مختلف مدیریتی، کارگردانی می کنند و به تبع این مهم، رشد روز افزون آیتم هایی که باعث غنای فعالیت های این مجموعه می شود، ضروری است.
وی اظهارداشت: آنچه امروز می تواند موجب بروز تحولی اساسی در ساختار روابط عمومی باشد، علاوه بر حرکت در مسیر الکترونیکی شدن فعالیت ها، درک صحیح از فضای مجازی آینده پژوهی است که این موضوع خود نقش اساسی در شکل گیری موضوع مهم ” شهروند مداری ” است.

ترکاشوند ادامه داد: برای سازمان های خدمات رسان شهری به ویژه سازمانی تحت عنوان ” شهرداری ” با احتساب مسئولیت های گسترده و متنوع باید گفت، تلاش برای انتخاب شیوه ارتباط گیری از طریق کانال های نوین و جدید ضروری و اجتناب ناپذیر است.
وی گفت: روابط عمومی ها سعی دارند توامان بر مسئولیت های اجتماعی مربوط به سازمان و جلب مشارکت مردمی از طریق کارکردهای کلان فائق آیند.
وی با اشاره به توانمندیهای این مجموعه در تولید فرآیندهای فرهنگی، اظهارداشت: این کانون ارتباطی، با ارائه الگوهای رفتاری خاص ارتباطی و ارتقاء سطح آگاهیها نقش بسزایی در فرهنگ سازی جامعه مدنی ایفا می کند.

شهردار کرج ارتباط اصولی با رسانه ها را از مهمترین وظایف روابط عمومی ها بر شمرد و با تاکید بر ضرورت تقویت آن در سازمانها، ادارات و نهادها به ویژه در سازمان شهرداریها، افزود: نفوذ در افکار عمومی و شفاف سازی اذهان عمومی از عملکردهای بارز شهرداریها است که تحقق آن منوط بر ارتباط و تعامل بهینه و هر چه بیشتر روابط عمومی ها با مجموعه رسانه ها است.

ترکاشوند با اشاره به فرایندهای ارتباطی روابط عمومی و با بیان اثرات و پیامدهای این حوزه، اظهارداشت: شناخت خروجی و بازتاب عملکرد روابط عمومی‌ها به سازمان ها کمک می‌کند، تا بتوانند رفتارهای ارتباطی خود را اصلاح و تکمیل کنند و این مهم به ویژه در نهاد اجتماعی چون شهرداری بسیار حائز اهمیت است زیرا موفقیت سازمان های مردمی در گرو ارتباط موثر و هدفمند با شهروندان است.
شهردار کرج در ادامه با بیان اینکه بازتاب مطلوب عملکرد شهرداری در نگاه افکار عمومی منوط به کارکرد روابط عمومی ها است، گفت: با فعالیت این حوزه و بهره گیری از امکانات و ظرفیت های آن می توان گام های موثری در امر اطلاع رسانی و تاثیر گذاری در افکار عمومی برداشت.
ترکاشوند، فعالیت “پایگاه خبری مدیریت شهری کرج” را به عنوان رسانه تخصصی این ارگان در امر اطلاع رسانی مثبت ارزیابی کرد و با بیان اینکه، انعکاس صحیح اخبار هدف بازر و شاخص این رسانه درون سازمانی است، گفت: خوشبختانه شهرداری کرج امروز در کنار کسب موفقیت هایی در زمینه عمران شهری، حائز عنوان “منتخب روابط عمومی الکترونیک” در یازدهمین جشنواره روابط عمومی های برتر کشور شده است که این مهم نیز مرهون فعالیت و سیاست گذاری های شایسته در حوزه روابط عمومی و عملکرد مطلوب و قابل توجه رسانه مجازی شهرداری است.

وی، ضمن ابراز خرسندی از این موفقیت از اقدمات ارزشمند مدیریت روابط عمومی و بین الملل و مشاور رسانه ای شهرداری کرج قدردانی کرد و اظهارامیدواری کرد: با همدلی و تلاش بیش از پیش این مجموعه ، شاهد شکوفایی، اعتلا و توسعه دانش علمی روابط عمومی در کلانشهر کرج و خانواده مدیریت شهری کرج باشیم.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*