اعتماد شهروندان به کارکرد شهرداری در گرو ارائه خدمات است

روتیتر:مدیر منطقه ۵ شهرداری کرج در حاشیه بازدید از سطح منطقه به همراه چند تن از مسئولین این منطقه ،اعتماد شهروندان را در گرو ارائه خدمات مطلوب و اجرای مناسب برنامه های شهرداری دانست.

به گزارش روتیتر،علی رضا کیان  اظهار داشت: اجرای پروژه های منطقه در عرصه های مختلف، در راستای ارتقاء سطح خدمات رسانی به شهروندان اجمی شود و پیش بینی پروژه های عمرانی براساس نیاز زندگی شهروندی شکل می گیرد
کیان در این بازدید با اشاره به عدم تعبیه روشنایی و زیبا سازی مناسب در بلوار ها و خیابانهای سطح منطقه اضافه کرد:در آینده ای نزدیک شهرداری منطقه ۵ به اجرای طرح زیبا سازی این منطقه دست خواهد زد.
وی از انتخاب چند ساختمان بلند در منطقه جهت زیبا سازی و ترسیم چهره شهدا بر آنها تأکید کرد و با اشاره به اهمیت و جایگاه شهدا، عنوان کرد: با قرار گرفتن این منطقه در یکی از مبادی مهم شهر کرج، اهمیت پرداختن به پروژه های زیباسازی در منطقه دو چندان می شودکه با همکاری دستگاههای فرهنگی و سازمان زیبا سازی قابل اجرا می باشد.
مدیر منطقه ۵ عنوان کرد: ساماندهی زوائد بصری از اولویت های مهمی است که پروژه های زیباسازی منطقه براساس آن تعریف و اجرایی می شوند.
وی با تاکید بر ضرورت ساماندهی تابلوهای غیر مجاز نصب شده در منطقه، عنوان کرد: بررسی این مهم باید در اولویت برنامه های زیباسازی قرار بگیرد.
کیان در پایان با اشاره به وجود نازیبایی های بصری در سطح شهر، عنوان کرد: با وجود این نازیبایی ها، پروه های بصری برغم کارشناسی بودن جلوه و نما نخواهند داشت.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*