برتری تیم فوتبال زیر ۲۲ سال ایران مقابل کره‌جنوبی

روتیتر:تیم فوتبال زیر ۲۲ سال ایران در نخستین دیدار تدارکاتی خود مقابل کره‌جنوبی به برتری رسید.

به گزارش  شبکه خبری روتیتر ، تیم‌های زیر ۲۲ سال ایران و کره جنوبی از ساعت ۱۷:۳۵ امروز (یکشنبه) در دیداری تدارکاتی و در ورزشگاه المپیک کیش به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری ۳ بر ۲ تیم ایران پایان یافت.

ایران در همان دقایق ابتدایی کره جنوبی را شوکه کرد و یعقوب کریمی و پیام صادقیان در دقایق ۷ و ۱۰ توانستند ۲ گل برای تیم ایران به ثمر برسانند. در ادامه کره توسط  لی جون وو در دقیقه ۱۴ یکی از گل‌های خورده را جبران کرد. در ادامه حملات تیم کره جنوبی با ضدحملات تیم ایران خنثی شد تا نیمه نخست با برتری ۲ بر یک ایران خاتمه یابد.

در نیمه دوم بازی از سرعت بالایی برخوردار بود و  هر ۲ تیم چندین موقعیت گل را به دست آوردند اما این تیم کره جنوبی بود که توانست از فرصت‌های به دست آمده بهتر استفاده کند و لی جون وو دقیقه ۷۶ دومین گل خود و گل تساوی کره جنوبی را وارد دروازه ایران کرد.

بعد از این گل تیم ایران فشار حملات خود را بیشتر کرد و توسط کاوه رضایی که در نیمه دوم به زمین آمده بود، همچنین پیام صادقیان چند موقعیت مناسب گلزنی را از دست داد.

در دقیقه ۹۰ بازی و در حالی که به نظر می‌رسید بازی با تساوی به پایان خواهد رسید، کاوه رضایی با حرکتی انفرادی و عبور از میان مدافعان کره‌ای گل سوم تیم ایران را به ثمر رساند تا این دیدار با برتری ۳ بر ۲ ایران خاتمه یابد.

دومین دیدار تدارکاتی تیم زیر ۲۲ سال ایران و کره جنوبی در حالی ساعت ۱۷:۳۰ جمعه در ورزشگاه المپیک کیش برگزار می‌شود که به دلیل بازگشت بازیکنان لیگ برتری برای همراهی تیم‌های خود، ایران با ترکیب دوم خود به میدان خواهد رفت.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*