بابک زنجانی باید ۱۷ هزار میلیارد تومان به تأمین اجتماعی بازگرداند

روتیتر:سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: با توجه به عدم قرارداد منعقد شده بابک زنجانی با تامین اجتماعی، ۱۷ هزار میلیارد تومانی که به عنوان چک تضمین و پشتیبان به تامین اجتماعی داده شده است باید برگردانده شود.

به گزارش روتیتر،مصطفی افضلی‌فرد تصریح کرد: بعد از اینکه بابک زنجانی بدهی‌های خود به وزارت نفت به دلیل فروش فرآورده‌های نفتی را بازگرداند تنها پرونده موجود از او در کمیسیون اصل ۹۰ پرونده مربوط به تأمین اجتماعی است.

وی اضافه کرد: بعد از گزارش تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی موضوع چک بابک زنجانی به مبلغ ۱۷ هزار میلیارد تومان به این کمیسیون برای بررسی ارجاع شد.

وی افزود: بابک زنجانی چک تضمینی برای انجام قراردادی به مبلغ ۱۷ هزار میلیارد تومان از تامین اجتماعی گرفته است که با توجه به اجرایی و عملیاتی نشدن این قرارداد باید این میزان به تامین اجتماعی بازگرداند میزانی که مبلغ نفت نبوده و چک تضمینی است.

به گزارش ایسنا، سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ تاکید کرد: با توجه به اینکه قرارداد منعقد شده اجرایی و عملیاتی شده است و حتی یک ریال نیز پرداخت نشده است بنابراین هیچ تفاهم‌نامه‌ای عملیاتی نشده است پس باید آقای بابک زنجانی آن ۱۷ هزار میلیارد تومانی را که به عنوان پشتیبانی گرفته است را به تأمین اجتماعی بازگرداند

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*