اشرار مسلح عامل شهادت دادستان زابل دستگیر شدند

روتیتر:معاون سیاسی و امنیتی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تعدادی از عوامل ترور دادستان زابل که از اشرار مسلح هستند، دستگیر شدند.

به گزارش روتیتر،رجبعلی شیخ زاده افزود: این چند نفر شرور مسلح توسط نیروهای قرارگاه شهید هراتی سپاه و سربازان گمنام در اداره اطلاعات سیستان و بلوچستان دستگیر شدند.
وی ابراز داشت: دستگیری این افراد نشان می دهد که گروهکهای معاند نظام جمهوری اسلامی در ترور دادستان زابل نقشی نداشتند و فقط قصد داشتند از این موضوع برای رسیدن به اهداف خود و بزرگنمایی یک گروهک چند نفره منحرف سوء استفاده کنند.
وی بدون اشاره دقیق به تعداد دستگیرشدگان اظهار داشت: تلاش می شود بقیه افراد مرتبط با گروه ترور دادستان زابل نیز دستگیر شوند و این اشرار مسلح که تحمل اجرای عدالت گستری در منطقه را نداشته و شهید نوری را سد راه خود می دیدند، ایشان را به شهادت رساندند.
در همین رابطه مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان به ایرنا گفت: عوامل ترور دادستان و راننده دادستانی که دستگیر شده اند چند نفر هستند و کار تحقیقات و شناسایی و دستگیری آنها از سوی اداره اطلاعات، سپاه پاسداران و همکاری نیروی انتظامی از روز نخست حادثه آغاز شده بود.
ˈرضا مرعشیˈ افزود: تحقیقات از دستگیرشدگان آغاز شده است.
معاون استاندار و فرماندار ویژه زابل نیز به خبرنگار ایرنا گفت: افراد دستگیر شده از اشرار مسلح منطقه هستند و هیچ ارتباطی به گروهکهای معاند تروریستی ندارند.
ˈهوشنگ ناظریˈ افزود: با دستگیری این افراد بطور کامل مشخص شد که بیانیه ها و ادعاهای یک گروهک تروریستی کذب محض بوده است.
موسی نوری قلعه نو دادستان زابل و مهدی مرئی راننده دادستانی چهارشنبه دو هفته پیش توسط اشرار مسلح در مقابل بیمارستان امیرالمومنین زابل به شهادت رسیدند.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*